Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tényleg olyan rossz a last of...

Tényleg olyan rossz a last of us 2 mint ahogy lehúzzák?

Figyelt kérdés
Aki játszott már vele írhatna véleményt :)

2020. jún. 30. 08:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Nagyon megosztó játék lett. Mindenki máshogy vélekedik róla.

Vélemény:Én azt gondolom, hogy a játéknak a mechanikája, kinézete, grafikája egyszerűen csodálatos. De a történettel nem értek egyet, nem tetszik, nem tudok vele azonosulni.

SPOILER!!!-> Pl. egyik főszereplőnk akit rengetegen szeretnek meghal. Emellett mi bosszút sem állhattunk a megölt karakterért (Joel-ért). Meg, hogy Ellie mindent elvesztett a végén. (Dinát, Joelt, barátait, ...) <- SPOILER VÉGE

2020. jún. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Meg állítólag túl hosszú a játék, ez igaz?
2020. jún. 30. 09:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, elég hosszú a játék végigjátszása. Kb. 16-20 óra. Persze ez attól is függ, hogy, hogy haladsz a játékban. Gyüjtögetsz-e, hányszor kezdesz újra egy szakaszt. :)
2020. jún. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
én általában csak easyn végigszaladok a játékokon, nem szeretek szenvedni, + időt tölteni ilyenekkel :)
2020. jún. 30. 11:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Értem, akkor max. 1 órát tudsz spórolni.
2020. jún. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
91%
Egész annyira nem, de szvsz rosszabb az első résznél és számomra már az is csak egy 7/10 pontos játék volt.
2020. júl. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!