Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3-ban, ha angol oldalról...

Sims 3-ban, ha angol oldalról töltök modot és cc-t, akkor az a játékba magyarul fog megjelenni?

Figyelt kérdés
Illetve ha nem, lehet valahogy magyarosítani?
2020. júl. 1. 12:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem és nem. Ha angol oldalról töltesz akkor amit töltesz CC az angol lesz, és magyarítani se lehet(hacsak a készítőt meg nem kéred hogy magyarítsa le neked).
2020. júl. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hogy lehet ilyen modokat csinálni? Láttam olyat is, hogy különféle új munkakörök tölthetők le, természetesen angolul, ami nem lenne kompatibilis az én játékommal ezek szerint.. d eha én mégis szeretnék egy ilyet mondjuk, azt hogy tudom megcsinálni?
2020. júl. 1. 13:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt hogy hogyan lehet ilyen modokat csinálni nem tudom, nem vagyok modder. Viszont a kompatibilitás miatt ne aggódj. Attól h ogy angol még be tudod rakni a játékba, csak a mód verziószámát figyeld hogy a játék melyik verziószámához készült(pl: 1.67-es módok). Amíg a játék verziószáma passzol ahhoz amit a mód igényel addig nincs gond. Csupán annyi hogy amit beraksz mód az ahhoz tartózó dolgok angolul lesznek. De minden más marad magyar.
2020. júl. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!