Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims4ben kérnék segitséget,...

Sims4ben kérnék segitséget, többi lent!?

Figyelt kérdés
Sims 3as játékom van, de szeretnék 4est is és mivel nem tudom megvenni a játékot több okból is kifolyólag, ezért gondoltam letöltöm, eddig is a régi gépemen azt csináltam. Kiderült, hogy az új számitógépem 32Bites és sehol nem tudom letölteni igy, mert amiket találok 64bitesre vannak állitva és nem engedi a gépem Bit mérete miatt telepiteni. Átrakni a számitógépet meg nem áll módomban sehogy, valahogy át lehet állitani vagy van olyan, 4es játék valahol ahol le tudnám tölteni 32Bittel? Segitséget előre köszönöm és kérlek ne irjatok olyant, hogy vegyem meg, mert mint mondtam nem áll módomban.

2020. júl. 2. 18:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A 32bit-es rendszerek már pár patch-al ezelőtt óta nem támogatottak. Mindenképpen 64bit-es rendszer kell, különben felejtős a dolog... Mind1 hogy eredeti vagy tört, akkor is 64bit-es kell neki.
2020. júl. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A fenébe, akkor valahogy majd próbálkozom,hogy hátha valaki mégis át tudja rakni. Köszönöm a gyors választ :)
2020. júl. 2. 19:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Tegyél fel egy 64 bites rendszert.
2020. júl. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!