Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Euro Truck Simulator 2 lefagy?

Euro Truck Simulator 2 lefagy?

Figyelt kérdés

Amikor elindítom a játékot, akkor betölti a profilokat, de amint új profilt szeretnék létrehozni vagy egy meglévőt törölni, kifagy a játék, csak a háttér van és közben megy a zene, de a kurzort sem lehet mozdítani és semmilyen játékbeli billentyűparancsra nem reagál, ezek után már csak feladatkezelővel tudom bezárni a játékot.

Valakinek esetleg ötlete, hogy mit lehetne ezzel kezdeni? Win10



2020. júl. 5. 12:25
 1/5 anonim válasza:

Tört játék vagy eredeti?

Nekem egy másik játékkal csinált hasonlót amit letorrenteztem,aztán letöltöttem egy másikat és az jó volt,így kiderült hogy amit először letöltöttem hibás volt,tört játékoknál nem ritka.De esetleg próbáld meg más windows-al futtatni,7el vagy 8-al.

2020. júl. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kapcsold ki az összes mod-ot ha van, és próbáld meg úgy.
2020. júl. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem eredeti, modok nincsenek hozzá. Win7-en működik, régebben Win10-en is működött, de most vaalhogy nem akar.
2020. júl. 5. 17:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a képernyő totalkék, kocsit átlatszó, de semmit nem látok a mozgolódáson kívül. WinXP SP5 le is töröltem... 😂 (tudom, tudom. 0%-os hasznosság)
2020. júl. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vannak néha hibás torrentek. Olyat szedj le, amit a legtöbben seed-elnek
2020. júl. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!