Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mennyiért tudnék eladni egy...

Mennyiért tudnék eladni egy hibátlan 500 Gb-os Xbox360-at, 12 eredeti játékkal, +1 egy telepített játékkal ( Forza Horizon 2)?

Figyelt kérdés

2020. júl. 5. 21:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Hááát. Hamarosan még egy generáció jön, vissza felé kompatibilitással. Nem akarlak elkeseríteni, de nem sokért. Szerintem ha 50-ért el tudod adni már rohadt szerencsés vagy, de ez is elég valószínütlen 😕
2020. júl. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
50?? Max 25 ezret ha er
2020. júl. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Na, akkor inkább megmarad. Azért köszi a válaszokat, ment a zöld.
2020. júl. 6. 08:34
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 35-ért tudtam eladni két kontrollerrel, Kinectel, meg 28db játékkal :/
2020. júl. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

ma 17:50

Akkor marad, és játszom tovább.

2020. júl. 6. 18:19
 6/6 anonim ***** válasza:
Én januárban vettem pont ilyet (500GB) 28 ezer forintért, minden gyári tartozékával együtt. Nagyon megérte! Ez nem pénz érte. Igaz, hogy költöttem még elemekre (mert az infra kontroller áramforrása) aztán meguntam, és vettem aksit, majd végül inkább lemondtam az infra müködésről; vettem hozzá vezetéket. Persze biztos ezerszer jobb az xbox one, de még egy jó játék használtan is kibaxott drága. És egyébként már egy használt xbox one 500 GB 40-45 ezer forint. Persze biztos kontroller nélkül.
2020. szept. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!