Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Vannak itt Gta fanok?

Vannak itt Gta fanok?

Figyelt kérdés
Olyan ritkán talalkozok magyarokkal.ha van kedvetek velem együtt játszani..farmolni esetleg irjatok.

#Gta#jatek#
2020. júl. 14. 11:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ezért is nem játszom az Onlinet. A GTA tradicionálisan single player játék és az onlinera váltás teljesen tönkretette. Azelőtt 2-3 évente jött egy tartalmas epizód vagy teljes játékokat megszégyenítő DLC egyéb nagyszerű játékok mellett, azóta meg talán 5-6 évente előállnak valamivel, ha már nagyon unják.
2020. júl. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szerintem ettől függetelenül nem rossz.el lehet vele játszani. Főleg ha vagytok 3-4 es hülyèskedtek vagy setítenek egymásnak küldízni.Engem csak 1zavar h neha tele van 6èvessel gondol egyet es felrobbant.Nem tudom milyen volt 2ève. 1eve játszom.
2020. júl. 14. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!