Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sokak szerint a mostani...

Sokak szerint a mostani okostelefonok egy PS3/X360 teljesítményével rendelkeznek. Milyen AAA játékok léteznek Androidra?

Figyelt kérdés
Life is Stranget játszom, és tudom hogy nem egy álom Androidra komolyabb játékot kiadni a játékkiadóknak, de hátha tudtok mondani valamit.

2020. júl. 31. 14:49
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Fortnite
2020. júl. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Amíg egy telonak nincs legalább 17 colos képátlója, addig azért elég korlátozott marad a dolog.
2020. aug. 1. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%
PUBG, Fortnite
2020. aug. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

2 hónapja jelent meg a Pascal's Wager című Soulsborne (Dark Souls jellegű) Dark Fantasy Akcio RPG játék. Csak ajánlani tudom, telefonos játékhoz képest szép, kellemes grafikája van(Dark Souls 1 szintjét simán hozza), sötét gótikus hangulat, mesteri pályatervezés, taktikus küzdelmek, boss fightok jellemzik.


[link]



Magyar videókritika a játékról:


[link]

2020. szept. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

PC és PS4 mellett kiadták Androidra is a most megjelent Genshin Impact című Openworld Akcio RPG-t:

[link]


Grafikailag telefonon is szinte ugyanazt hozza, mint a PS4 vagy PC verzió. Jelenleg a legszebb Android-ra kiadott játéknak tekinthető és openworldök közül is talán a legszabadabban bejárható, kellemes Anime stílusú grafikával, történettel fűszerezve.

2020. szept. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi, a Genshin Impactre leőregisztráltam még hónapokkal ezelőtt a Play Storban. Már azóta le van töltve, hogy kijött. Kell valami, ami meghajtja kicsit az S20 Ultrámat :D
2020. szept. 29. 17:34
 7/7 anonim ***** válasza:

Jó szórakozást hozzá! :) Azon a telefonon valóban kiélvezheted teljes pompájában, nálam csak Lowon fut akadásmentesen, de még úgy is gyönyörű játék.

A korábban ajánlott Pascal's Wager-t egyébként megvetted? Az is gyönyörű játék, még ha grafikailag egy szinttel lejjebb is van, az is hozza egy PS3 játék minőségét legalább, nagyon művészien megtervezett az a játék is, engem teljesen a hatása alatt tartott az a nyomasztó dark fantasy környezet, amiben játszódik. Ha szereted a komoly kihívásokat és eddig nem próbáltad, akkor mindenképp ajánlom megvételre a Pascal's Wager-t is!

2020. szept. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!