Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A menősködők az igazi vesztese...

A menősködők az igazi vesztesei a trendnek?fikázzák azt akinek gyenge gépe van,ők mindent meg vesznek,gamer szék,gamer asztal,1 milliós pc,ez egy üzlet,kihasználják őket,ők meg meg veszik az aktuális trendi cuccot,hogy szét tudják alázni a másikat?

Figyelt kérdés
2020. aug. 4. 23:36
 1/7 A kérdező kommentje:
lehet hogy nekem csak 10 ezer ft os gépem van,de engem legalább nem szednek le
2020. aug. 4. 23:37
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Mi a bajod tulajdonképpen? Milyen trendnek?
2020. aug. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
Ennyire azért ne legyen savanyú a szőlő.
2020. aug. 5. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés alapján én úgy érzem a szitu igazi vesztese te vagy.
2020. aug. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Ez csak reklám.
2020. aug. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tök mindegy hogy mit veszel akkor is egy üzlet része vagy, nem kell még pénzzel sem fizetnek elég ha csak a közösségi hálóra lépsz.

Hogy ki a vesztes, a leírtak alapján te mert feleslegesen rágódsz rajta.

2020. aug. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szia! Gondolom te arra gondolsz, hogy az embereket átverim ezzel a "gamer" szőveggel.


Az én véleményem az, hogy ezt sok esetben túltolják meg stb.

De sok esetben pedig nem. Az embereknek azért van drága gépük, hogy videózás/streamelés szempontjából vagy egyszererűen szeretnék, ha magas felvontáson, jó grafikán vagy éppen 144hz-n vagy mégnagyobbon játszhassanak. És hidd el, ez lehet néhány embernek menőskődésnek tűnhet, de igazából iszonyat nagy élményt képes visszaadni.


Nekem is vannak gamer cuccaim pl egér, billentyűzet és egérpad mind gamer. Szerintem a drágább fajtáknál egy részről minőséggibet is kapsz ezekből, pl egérben jobb a szenzor ami jobban leköveti a mozgásod meg stb. Ez furán hangzik, de ez valós.


Nekem például van gamer székem is. Láttam embereket akik azt mondják elég egy fa szék vagy egy egyszerű irodai szék. Nekem egy Akracing gaming székem van, már összerakásnál érződőtt hogy sokkal jobb az anyaghasználat, én 125 kilo vagyok, fa széken ültem sokáíg és mióta ez megvan sokkal nagyobb a kényelem. Ezt úgy értem hogy nem fáj benne a fenekem, nem fáj a hátam, ezt hátralehet dönteni és kicsit pihenni benne két meccs között vagy egy pillanat alatt vusszahajtod meccs kezdetén, és szerintem ha kontrollerrel játszol akkor fotel se kell, az ergonomikus kialakítás egy nagy elöny.

A mellett meg nem lehet elmenni, hogy én például rengeteg székben nem éreztem magam biztonságban, úgyéreztem hogy szétesik alattam vagy nem bírja valamelyik része, ebben teljesen akár teljesen síkba döntve nagyobb a biztonságérzetem.


Én azt mondom, hogy nem vesztesek akik ebbe bevásárolják magukat, rosszul nem járnak. Talán nagyobb vesztesnek gondolom azt aki problémázik ezen és egy műanyag széken egy párnán gépezik. És most az anyagiaktól függetlenül.

2020. szept. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!