Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Játékok amiket mindenképpen...

Játékok amiket mindenképpen be kell szereznem Nintendo 3DS-re?

Figyelt kérdés

Tapasztalt játékosok ajánlatait várom.

Nagyon tetszik a Nintendo 3DS és lehet be is ruházok egyre.

Használtan (mondjuk Jófogásról) megéri venni egyet?

Na és a fő kérdésem: mik azok a játékok amik miatt érdemes beruháznom egy Nintendo 3DS-re?

Amit tudni kell nagyvonalakban rólam: 23 éves lány vagyok és jelenleg egy PS4-et nyúzok.

Szeretem a történet orientált játékokat, de inkább azokat amiknek nem olyan nehéz az angolja.

Nyílt világú játékokat is szeretem amikben mászkálhatok, felfedezhetek helyeket, dolgokat és stb.

Amit kevésbé kedvelek az a felülről irányítható játékok. (nem jut most eszembe a neve, bocsánat)

Érdekelne ti milyen 3DS játékért rajongtok. Amivel bármikor tudtok játszani.

Érdekelnek a Pokémon játékok is, de soha nem játszottam egyel sem, nem tudom melyikkel kellene kezdenem. Gondolom azokban is van egy történet ami játékról játékra folytatódik.

Remélem tudtok nagyon jó és izgalmas játékokat ajánlani, köszönöm előre is. ☺️



2020. aug. 22. 00:23
 1/7 anonim ***** válasza:
11%

A 3ds egy hordozható kézi konzol, és ez is inkább a gyerekeket célozza meg. A legkomolyabb játéka a Minecraft és az animal crossing. Vannak ilyen CoD Mw portok, de csak névben fedezhető fel bármilyen nemű hasonlóság a CoD-dal. Én inkább Switch-et vennék ha lenne rá pénzem.

A Pokémon játékokról csak annyit, hogy mindegyikben csinálsz egy karaktert aztán mesteri szintre kell eljutnod. Csak a pokemonok és a helyszín más. (Meg a karakterek pont emiatt) néha egy-két játéka mechanikát is változtatnak de általában ugyan az. Azzal a pokemonnal kezdjél amelyiket könnyebben le tudod majd venni a polcról.

2020. aug. 22. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azért elég sok felnőtt is vásárol 3DS-t hisz gondolom van olyan játék rá ami nem feltétlen gyerekeknek való. :)
2020. aug. 22. 10:04
 3/7 Krisipoke ***** válasza:
100%

Sok olyan játék van 3DS-re, ami elsősorban a gyerekeket célozza meg, vagy egyszerűen őket is figyelembe veszi, de egyáltalán nem lehet azt mondani rá, hogy csak gyerekeknek való konzol.


Amit leírtál, azok alapján a Zelda: Ocarina of Time és a Zelda: Majora's Mask tetszene a legjobban szerintem. A Majora's Mask egy kicsit összetettebb, érdemesebb az Ocarinával kezdeni. Van a Zelda: Link Between Worlds is, ami szintén nagyon jó, de felülnézetes.


A Pokémon játékok is felülnézetesek egyébként. A Sun/Moonban és az UltraSun/UltraMoonban van sok olyan kameraállás, ami nem szigorúan felülnézetes, de ott sem forgathatod a kamerát, és játékmenetben abszolút olyan, mint egy felülnézetes játék. Amúgy nem kapcsolódnak a különböző részek egymáshoz, mindegyikben más karakterrel vagy, más régióban. A 3DS verzió közül a legjobb szerintem talán az OmegaRuby/AlphaSapphire, de a többi is jó. Vannak úgynevezett spinoff játékok, amik teljesen más játékot építenek a Pokémon univerzum köré, ezek teljesen más élményt is adnak, és általában kevésbé jók, mint az alap játékok. A Pokémon Rumble alsorozat elég eszetlen és szinte gagyi, a Pokémon Mystery Dungeon-ök jók, de sok embernek unalmassá válhatnak, a Detective Pikachuval pedig nem játszottam. Lejátssza amúgy a 3DS a sima DS játékait is, amire van mégtöbb jó játék, köztük Pokémonok is, és igazából a szerintem két legjobban sikerült rész (a Black/White és a HeartGold/SoulSilver) is DS-re van, de ezek is mind felülnézetes játékok.


Egyébként szerintem általánosan mindenképp jó utánanézni legalább gameplay videó formájában, ha érdeklődsz egy játék iránt, hogy nagyjából tudd, mire kell számítani, hogy néz ki, stb.

2020. aug. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, utánuk nézek! :)

Na és a Mario játékok közül melyik az amit még érdemes?

Esetleg még logikai játékok is érdekelnének ha vannak.

2020. aug. 22. 11:58
 5/7 Krisipoke ***** válasza:
100%

Mario játékokból elég sokféle van, talán amit a leginkább érdemes szerintem, az a Super Mario 3D Land. Pályákra van osztva, aminek végig kell menni, de 3D-ben van mindegyik, tehát nem csak oldalra tudsz menni bennük, és elég kreatív kihívások vannak benne. Ami még klasszikus Marionak számít, az a New Super Mario Bros. 2, ami konrkrétan oldalnézetes platformer, az is teljesen jó, de ebben a stílusban szerintem jobb játékok a Donkey Kong Country Returns 3D, a Poochy & Yoshi's Woolly World, vagy a Kirby Triple Deluxe és a Kirby Planet Robobot.


Logikai játékok alatt nem vagyok biztos, hogy pontosan mire gondolsz, de ami mindenképp beleillik ebbe a leírásba, az a Professor Layton sorozat. Mindegyik részben van egy történet, és kutakodnod kell egy bizonyos valami után (amit leginkább helyszíneken való kattintgatásokkal érsz el, nem konkrétan te mászkálsz), de ez csak egy keret a fő játékhoz, ugyanis folyton folyvást mindenféle teljesen különböző, agymozgató logikai feladatokat kell megoldani. Csak egy résszel játszottam, de az elég jó és kreatív volt.

2020. aug. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Zelda, Kirby, Mario, Metroid, Monster Hunter, Shin Megami Tensei, Fantasy Life, Kid Icarus, Resident Evil Revelations, Batman Arkham Origins Blackgate, Bravely Default, Bravely Second...


Rengeteg jó játék van 3DS-re, a mai napig nyúzom :)

Plusz, ugye ott a 3D, ami elég cool dolog. :D

Ne hagyd magad lebeszélni, ha tetszik, vedd csak meg! ;)

2020. aug. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Hello!


A legnagyobb közönséget megcélzó játékok amik a legnagyobb eséllyel fognak tetszeni:


Animal Crossing New Leaf

Super Mario 3d Land

Zelda OOT

Mario & Luigi BiS

Mario Kart 7

Luigi's Mansion


Személyes kedvenceim:


Super Metroid és Metroid Samus Returns (ha szereted a felfedezés élményét, magányos űr atmoszféráját)


Fire Emblem Awakening: Stratégiai játék, felülnézetes ugyan de elég korrekt sztori, nagyon szerethető karakterekkel és egy pár mechanika szerintem kifejezetten a lányokat célozza meg.


Mario & Luigi BiS:

Ez itt is szerepel, gyerekkorom kedvenc játéka zseniális zenével és hangulattal. Nem tipikus platformer Mario gameplay, inkább RPGs.


999 és Virtue's Last Reward:

Egy szériának az első és második része. Sztoriban talán a legerősebb játékok a platformon, nagyon nagy vonalakban leírva: szabadulószobás point and click játék, visual novel elemekkel.


Zelda: Link Between Worlds és OOT:

Nekem eddig a kedvenceim a szériából de még én is relative új vagyok a Zelda világában.

LBW nagyrészt felülnézetes szóval amiatt lehet kevésbé fog tetszeni de nekem a kettő közül kicsivel az jött be jobban.

2020. aug. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!