Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért Tagelik be a képernyőkép...

Miért Tagelik be a képernyőképeket ps4 en az új update óta? (fotómód)

Figyelt kérdés

Eddig olyan jó képeket lehetett csinálni, pl blogokhoz, de most meg ott van a DMC 5 ben is hogy


"Devil May Cry 5 Capcom, stb..


Szoval így olyan mintha nem én csináltam volna őket hanem valami hivatalos gameplay.


Meg azon kívül hogy odaírom mi ez, van ember aki nem lássa hogy a DMC 5?


Vagy itt a Nioh 2.


Minden képnél ott van hogy:


KOEI TECMO GAMES CO. LTD. ALL RIGHTS RESERVED.


Én az életben is fotózom azért zavar ez, mivel így olyan mintha minden képet loptam volna a Capcomtól vagy a Koei Tecmo tól.


Az volt eddig a fotómód lényege hogy TE milyen képet csináltál az adott játékban


(amit odaírtál melyik game, meg teljesen evidens hogy melyik szerintem látszik)



2020. aug. 23. 15:35
 1/2 anonim válasza:
Nem hiszem hogy a Sony találta ki ezt a baromságot, inkább valamelyik játékba, valamelyik okos fejlesztő, és átveszi más game is.
2020. aug. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ja, igaz lehet, megnéztem a Nioh 2 régebbi képeit, azok alatt még nincs tag, tehát ez game update lehet.
2020. aug. 23. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!