Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik játékkonzolt lesz...

Melyik játékkonzolt lesz érdemes megvásárolni?

Figyelt kérdés

Hamarosan jön a PlayStation 5 és az Xbox Series X, sőt 2021-ben lehet, hogy jön a Nintendo Switch Pro (vagy Switch 2? Majd kiderül mi lesz a neve).

[link]

[link]


Szerintetek melyiket érné meg jobban? A PS5-tel szemezgetek én, de ha lesz új Switch az is érdekel.



2020. aug. 27. 11:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Switch-ről nem tudok nyilatkozni. De Ps vs Xbox már más. Ha eddig is Ps exclusiv termékek érdekeltek, illetve inkább Rpg felé hajlasz akkor mindenképpen Ps-t. Xbox pedig ha Fifa,Forza és hasonló tömegjátékok érdekelnek inkább. Én személy szerint Ps felé hajlok de másnak meg pont Xbox kell. Tehát ez csak attól függ hogy milyen játékok felé szeretnél majd orientálódni.
2020. aug. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Krisipoke ***** válasza:
100%

A Switch "Pro" egyelőre még csak pletyka, arról egyelőre semmi konkrétumot nem tudni (sőt, abban sem lehetünk biztosak, hogy lesz). Viszont ha tényleg igaz, akkor is csak a sima Switchnek egy erősebb hardverű verziója lesz (mint anno a New 3DS, a PS4 Pro, vagy az Xbox One X), mert egyrészt maga a Switch egy elég fiatal, 3 éves gép, másrészt azt nyilatkozta a Nintendo, hogy kb. 7 évig azért szeretné biztosan támogatni a Switchet, harmadrészt pedig eszméletlen jól fogy így is, és nyilván nem akarnák maguk mögött hagyni azt a több millió embert, aki nemrég vásárolt gépet.


De ahogy az előző is mondta, az számít leginkább, hogy neked mik az elvárásaid. Általában érdemes a játékkínálat alapján választani. A PS5 és a Series X erőben valószínűleg elég hasonló lesz, ahogy játékkínálatban is viszonylag nagyobb lesz az átfedés, míg a Switchből ha lesz új verzió, valószínűleg az is technikailag gyengébb lesz ezeknél, viszont cserébe hordozható, és nagyrészt teljesen más játékok vannak rá.


Ha szereted a japán fejlesztésű és stílusú játékokat, akkor mindenképp a PlayStation és a Nintendo vonala az erősebb ilyen oldalról. Mondanám, hogy nyugati oldalon pedig az Xbox... de több minőségi nyugati exkluzív cím volt PS4-re is, mint Xbox One-ra. Illetve mondtak valami olyasmit is, hogy az Xbox Series X játékait eleinte az Xbox One is fogja futtatni, kicsit gyengébb minőségben.


Én személy szerint a Nintendo-t kedvelem a legjobban, de azt nem lehet tagadni, hogy nem a mainstream Fifák, Call of Duty-k, Assassin's Creedek, és egyéb játékok miatt játsszák az emberek, tehát azt tényleg akkor érdemes, ha érdekelnek a Nintendo saját játékai (Mario, Zelda, Pokémon, Metroid, Kirby, Donkey Kong, Smash Bros, stb), és az indie címek. Ha azért szeretnél játszani nyugaton általánosságban népszerűbb címekkel, akkor jobb választás neked a másik kettő közül valamelyik. De ha őszinték akarunk lenni, Xbox-nak csak akkor van értelme, ha érdekel a Forza, a Halo, és/vagy a Gears of War, mert egyébként ugyanazokat a játékokat, és általában még sokkal többet megtalálsz PS-re is.

2020. aug. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
69%

Az attól függ milyen játékkal szeretnél játszani.

Pl: Ha Forza vagy halo érdekel akkor xbox.


Ha: a Playstation exclusive játékok érdekelnek akkor azt érdemes venni.


Ha a nintendó játékok érdekelnek pl supermárió akkor azt érdemes venni.

Nézz utána milyen játékok fognak rájuk kijönni.


Remélem tudtam segíteni.

2020. aug. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ebből szerintem PS5 lesz, de nem mondok le a Nintendo-ról sem. HA lesz Switch 2/Switch Pro, akkor az is szóba jöhet még. Az Xbox játékok közül szabályosan egy valamire való játékot sem találtam, ami nekem bejönne. :/
2020. aug. 29. 10:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Kizárólag attól függ, mikkel szeretsz játszani, milyen exkluzívokkal. XBOX eléggé hajlamos a behalásra, Nessajnak az XBOX One X-e sokszor kifagyogat már. Én inkább PS-t vennék a Sony jó minősége miatt, ha amúgy mindegy lenne. Nintendonál meg szerintem érdemes lesz megvárni a kritikákat, mert Switchnél is volt, hogy elcseszték a kontrollereket minőségileg. Minőségbiztosítás szintjén a Sony a top.
2020. aug. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!