Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért akadozik a The Sims 3?

Zsabra01 kérdése:

Miért akadozik a The Sims 3?

Figyelt kérdés
A gépemmel nincs semmi gond, mármint a farcry 5 még fent van és gond nélkül megy teljesen max grafon, gond nélkül alatt 45-55fps re gondolok. Tehát nem értem mi a gond a The sims 3 nál! Szerkesztés módban gond nélkül tudok nézelődni, de ha átváltok játékmódra, be fagynak a simek és időnként koccanásos csak egy kicsit még a kamera mozgatása sem jó! Csak időnként arra gondolok. Lefagy 20 mp re környezet meg minden gond nélkül mozog de karakterek, meg kamera semmi majd egy 2 mp mozgás és újabb fagyás hosszútávon. Tehát nem átlagos lefagyás ez, mert akkor a környezetnek sem kellene mozognia ugye.

2020. szept. 9. 11:58
 1/6 A kérdező kommentje:
Hmm ez valamiért csak a saját telken van, bárhová betudok menni látogatóba és mindenhol máshol jó! Normál esetben megoldanám de egyetemen vagyok épp és gond hogy itt nem tudom hogy kell lakást cserélni. Így a simemmel másoknál kell csöveznem. Nem mehet az itteni lakhelyére!
2020. szept. 9. 12:00
 2/6 anonim ***** válasza:
Sérült lehet a mentés.
2020. szept. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Először is tisztázzunk pár dolgot.


1. gondolom a Complete Edition-al játszol, azaz minden kieg benne. Ergo sokkal nagyobb a gépigénye így mint más játékoknak. Ahogy egyre több dolgot érsz el, úgy kell majd neki egyre több erőforrás is.


2. Eredeti vagy virágbolti példányról van szó? Ha eredeti akkor nem tudom, de ha virágbolti akkor másik crack kell.


3. Használsz-e bárminemű CC-t a játékhoz? Illetve azokat mindig a játék verziószámához nézve frissen tartód-e?


4. Cheat kodokat használsz-e? A motherlode-n kivűl gondolom amihez aktiválni kell a "testingcheats" kódot is. Mert idővel ezek a cheat-ek is visszaütnek. Ezesetben pedig édes mindegy milyen atomerőművön űl a játék.

2020. szept. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Csak annyi hogy complet edition igen. 2 napja töltöttem le, nem hiszem, hogy ennyi időn belül gondnak kellene jelentkeznie, ha azt nézzük mennyi játékidő van benne. Igen a Motherlode, és a testing cheats megy, de más nem. Egyenlőre annyi történt, hogy megépítették a házam. Minden klafa, aztán eljöttem egyetemre. Első félév semmi gond, csak most jött a gond és csak a saját albérleti telken. Mindenhol máshol jó. Pedig itt nem csináltam semmit, csak halálra tanultatom, hogy jól végezzen.
2020. szept. 9. 12:29
 5/6 anonim ***** válasza:

Hmmm... Ezen az egyetemi telken nagy a nyüzsgés? Csak a te sim-ed van ott? Vagy mások is be-be járnak? Ha mások is járkálnak, mennyien és milyen időközönként?


Illetve a testingcheats-el pontosan mit csinálsz/csináltál? Miután végeztél kikapcsoltad a mentés előtt? Mert ha aktív testing-re mentesz az képes hazavágni a játékot(sajnos tapasztalatból mondom). a Motherlode nem gond mert az csak a pénzed buherálja, de a testing minden másba is belenyúl. Ha komolyabb módosításokat végzel vele az okozhat bug-okat, és nem csak feltétlen azon a telken ahol használtad. Én az első mentésem szét cs.szése után a testing-es cuccokat nem használtam már. A pénz több mint elég mindenre. A testing különösen akkor bug veszélyes hogy objects-es részét használod.

2020. szept. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Csak statikussá tettem vele a szükségletet. Mást nem csináltam vele. De igen csak azon a telken van gond. Vagy közvetlen közelében. De lehet hogy a testing cheats re mentettem az a gond. Viszont ha kövek egyetemre akarok menni akkor az a ház teljesen felejtős
2020. szept. 9. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!