Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Azok, akik régen egy bizonyos...

Azok, akik régen egy bizonyos játék függői voltak: mikor hagytátok abba végleg a játékot? És mi volt az? Jó ötlet volt szerintetek?

Figyelt kérdés
\a kérdés csak érdeklődés szintű\

2020. szept. 9. 12:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
66%

World of Tanks


2011 elején, még a bétában kezdtem el játszani, és egészen tavaly őszig kisebb megszakításokkal, összesen 94ezer csatát játszottam.


Azért hagytam abba, mert a lehető legrosszabb irányba ment el a játék. A játékosokra nem hallgatnak a fejlesztők, a pénz jobban érdekli őket, már jó ideje nem volt szórakoztató. Jelenleg kb. játszhatatlan magasabb tierben.

2020. szept. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Szintén World of Tanks és szintén 2011-ben kezdtem el játszani vele, tavaly februárban hagytam abba.

Már rég óta nem szórakoztatott, kötelezettségnek éreztem a játékot vele. Az irány amit a fejlesztők felvettek tragédia volt, tárhely problémáim is akadtak, valamint felnőttem. 13-14 évesen kezdtem neki 22 évesen már nem igazán érdekelt a gépen való kockulás, habár igazán függő sose voltam.

2020. szept. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
4-5 éve, mikor lett fix munkahelyem, és nem volt már úgy időm szétkockulni magamat, meg rá is untam.
2020. szept. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
53%
GGD-t játszottam. Tudtam ingyen játékpénzt hackelni. Ezért hackeltem magamnak 3000 gyémántot, és aki kért tőlem, azoknak 100-200-at. Vagy leklónoztam nekik egy olyan profilt, amiben sok gyémánt volt. Természetesen ingyen hackeltem mindenkinek, a népszerűségért. Akkor hagytam abba, mikor a szerver beadta a kulcsot. Azóta se híre se hamva a játéknak... 🤔
2020. szept. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi az a GGD?
2020. szept. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
#5 csak tippelni tudok a GoodGame Disco-ra ^^"
2020. szept. 9. 14:59
 7/17 anonim ***** válasza:

Kérdező, honnan ismered azt a játékot? Te is toltad? 😅 Én voltam

Eleni hercegnő. Tudod, a hacker csaj.

2020. szept. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Én csak a Café-val játszottam, de azzal rengeteget. Szomorúan vettem tudomásul hogy megszűnt :(
2020. szept. 9. 15:49
 9/17 anonim ***** válasza:

9 ev Aion. Tavaly hagytam abba, nagyon elcsesztek a játékot. Pedig meg jelenleg is hatra van majdnem egy évre valo elore kifarmolt premium accountom.

Parhuzamosan War thunder 2013 ota. Ezt nem tervezem abbahagyni. A jatekbeli céljaim es módszereim eléggé strapabiroak.

2020. szept. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Kell találni más elfoglaltságot helyette,másképp nem megy.Van pár játék amit szeretek még 41 évesen is,de sosem voltam függő.A mai napig játszom ha úgy van kedvem éppen,pl.cs:go-zok pár órát ha van időm.Aki nem tud elszakadni a gép elől évek óta,azt nem fogod tudni csak úgy eltiltani a dologtól az biztos!
2020. szept. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!