Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tényleg semmi mód nincs a...

Toma9999 kérdése:

Tényleg semmi mód nincs a régi EA játékokhoz való hozzájutáshoz legálisan?

Figyelt kérdés
Nem vagyok nagy rajongója a torrentezésnek. Már olyan régen nem használtam, hogy nem is emlékszem pontosan hogy is működik, de kezdek elgondolkozni rajta. Hihetetlen, hogy PC-n még használt-an véve is (ami ugye egy lemez, amit sehova nem tudok tenni a gépbe lol) lehetetlen hozzájutni a régi EA játékokhoz. Úgy NFS Most Wanted-eznék vagy Underground 2-znék, esetleg újrajátszanám a régi Harry Potter játékokat...de sehol nem lehet beszerezni. Évek óta várok egy újrakiadásra, de a türelmem végén járok. Egyértelmű, hogy jogi parákba ütköznek és ez egy nehéz helyzet, de akkor is nagyon bosszantó.

2020. szept. 11. 00:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
jelenleg nincs sajnos, én sem értem az okokat, bár egy kis esély van rá, hogy pl NFS-ek esetében a felhasznált zenék jogai jártak le, azért nem kerül fel Originre vagy bárhova, mert a koruk tuti nem akadály, mivel pl az Allied Assault stb is megvehető a mai napig digitálisan.
2020. szept. 11. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nincs :(


Én pl. a FUELt szeretném újrajátszani, de sehol se adták ki (lemez meg nem megy, mert megszűnt a Games for Windows...)

2020. szept. 11. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ez a zenés dolog is olyan baromság néha, utoljára GTA IV-el volt ez, először szedték ki sorba a számokat, aztán ugye kiadták újra az egészet, örültem, gondoltam akkor a zenék is visszakerültek, de nem, lett benne pár más. Erre fogtam magam inkább kikeresgettem cím szerint amiket szerettem aztán ment a saját rádióba. Ezt megcsinálhatnák ha annyira akarnák pl NFS MWvel is, saját ráadió bele aztán mindenki összezongorázza amit akar hallgatni a játékban.
2020. szept. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
#3: Ezt a szerződés szabályozza ám, ha a zene kiadója úgy szerződik, hogy anélkül nem lehet forgalomba hozni a játékot, akkor nem lehet.
2020. szept. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
De ha a zenét kiveszik belőle, onnantól már miért tartana jogot rá? Az meg azért kicsit ilyen extrém lenne, ha nem adhatja ki a zenéje nélkül, de ha nem fizet súlyos pénzeket a zenéjéért akkor meg nem teheti bele, mindez egy 10-15 éves játéknál.
2020. szept. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én pl a régi medal of honor játékokat nyomnám újra (Medal of Honor: Allied Assault, Spearhead, Breakthrough) de ezekre sincs semmi lehetőség.
2020. szept. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
#6 [link]
2020. szept. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
7# Áh köszi, úgy látszik nem voltam elég alapos, bár azt hittem ami steamen nincs az máshol se lesz.
2020. szept. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
2020. szept. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
#9 Sajnos ez az új Most Wanted, nem a régi.
2020. szept. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!