Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » World of Tanks-ban miért...

World of Tanks-ban miért írják rám folyton chatban, hogy bot vagyok és reportolni kell? 🤔

Figyelt kérdés
Játék vége fele valamiért van, hogy elkezdik chatben írni rám, hogy bot vagyok és reportolni kell. Mi alapján állapítják meg, hogy nem vagyok ember? 🤔

2020. szept. 16. 15:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
80%
Egyértelmű, hogy bot vagy. Az itteni embereknek sokkal rosszabb a helyesírása. Ja, amúgy én is bot vagyok.
2020. szept. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 MBbpg ***** válasza:
100%
Kérdező, általában ha nem vagy aktív (campelsz), vagy ha rossz, "gépies" döntéseket hozol, akkor szokták ezt mondani.
2020. szept. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

A bot szót ilyenkor nem az átlagos köznyelv szerint kell használni.


A magyar megfelelője a tétlen, ha wot-ról van szó.


Add meg a wn8-adat és megmondom, hogy igazuk van e a szitkozódó játékosoknak.

2020. szept. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
A bot egy szitokszó, rossz/kezdő játékosokra, akik nem tudják, mikor, mit és miért kell csinálni. Ne törődj vele, tanulj a hibáidból, játssz okosabban és türelmesebben, elvégre ők se unicumként kezdték.
2020. szept. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsold ki a chatet a p.csába.Sokkal jobb bekussoltatva játszani.
2020. szept. 19. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

#2: Jó, hogy még campelek. Ha face-to-face megyek ellenséges tankkal, akkor rendszeresen 1 lövéssel lenullázza a teljes életpontom. Ha campelek, akkor van esélyem lecsipegetni az életpontjait és van esélyem, hogy nem talál el és általában nem szokott akkorákat sebezni az ellenfél tankja, ha tartom a távolságot és betalál a lövése.


#3: Nem szoktam tétlen lenni. Hátulról szedem le apránként az ellenséges tankok életpontjait.


Mi az a WN8?


#4: Attól, hogy kezdő vagyok még miért kell szidni? xD Gondolom nem mindenki az anyatejjel szívta magába a WOT-tudását.


#5: Már kikapcsoltam...

2020. szept. 26. 18:50
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

A WN8 a legfőbb statisztikai adat a WoT-ban.


[link] - > rákeresel a nevedre és megtudod mennyi.

2020. szept. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
#7: 263,96
2020. okt. 6. 10:23
 9/20 A kérdező kommentje:
Látom van tankonkénti lebontás is. :O A kedvenc tankomnál 1928,37 a WN8. Míg a második általam leginkább kedvelt tanknál valamiért csak 767,83.
2020. okt. 6. 10:42
 10/20 anonim ***** válasza:
25%

Na szóval nincs is miről beszélni #9.


Átlagban a 4k wn8 az ami nagyon jónak számít, de ugye még ez is feljebb tornászható.


Ehhez viszonyítva kicsit gyengécske a tiéd.

2020. okt. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!