Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » PS vagy PC a jobb? Melyikbe...

PS vagy PC a jobb? Melyikbe érdemes fektetni?

Figyelt kérdés

Én PC-s vagyok. Az van. De barátom mondta, hogy a PS sokkal olcsóbb mint egy gamer gép. Nekem 300k-es GAMER gépem van, amit 5 évenként cserélek. Elvileg még 4 évet bír. Barátom azt mondja vegyek inkább 180k-ért PS-t és azon minden játék megy


Én úgy tudom, hogy ha új játékok jönnek ki, akkor az a PS-en már nem megy, csak amit kifejezetten arra adtak ki. Így a PC megérősebb lenne. Barátom szerint viszont megy PS-en is.


Szerinted ha a játék a lényeg melyik platform jobb?



2020. szept. 17. 19:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
Ha játék a lényeg akkor Ps. VISZONT amit ps árán megspórolsz pc ellenében, azt elvered a ps játékokra. Ott nincs torrent, ott meg kell venni 10-20 Ezer forintért 1 játékot. Tehát maga a ps(gép) hiába olcsóbb mint 1 gamer Pc, végösszegben sokkal többet fogsz költeni ps-re mint 1 pc-re. De azt aláírom hogy játékok szempontjából(fps,grafika,stb) Ps veri a Pc-t, ebben az 1 dologban igaza van a barátodnak.
2020. szept. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%

Azokkal a játékokkal, amikkel én szeretek vagy akarok majd játszani nem jelennek meg ps-en, csak pc-re, így nálam egyértelmű, hogy pc.

Abba fektess, ami jobban lefedi az érdeklődésedet.

2020. szept. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én alapvetően Worldof Tankssal + Total Warral játszok és ebben az irányban szeretnék nyitni. Akkor nekem a PC való?
2020. szept. 17. 19:19
 4/13 A kérdező kommentje:
Barátom azt mondta, hogy a torrentes játékok egyre kevesebben lesznek és azzal nem tud szerverre felmenni. Ő úgy érti, hogy PC-re is minden játékot meg kell vennie. Én ebben nem vagyok biztos. Először kipróbálom torrentről. Itt már a nagy része 80% kiszelektálódik. Utána sem veszek meg a maradék 20%-ot
2020. szept. 17. 19:21
 5/13 anonim ***** válasza:
91%
ha wot és tw a fő irányelv akkor Pc igen. Ami torrent-elést illeti, az mindig van-volt-lesz. De abba egyet értek hogy előbb vele próbáld ki, és ha tetszik megveszed.
2020. szept. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
Nyilván igen. A total war játékok meg sem jelentek ps-re.
2020. szept. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
92%
Befektetéstől azt várja az ember, hogy megtérüljön és anyagi hasznot hajtson. Ha nem tervezel játékkal pénzt keresni, akkor a PC-ben erre több lehetőség van.
2020. szept. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
72%
Ez már 20 éves vita kb, mindkét platformnak vannak előnyei és hátrányai.
2020. szept. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
45%

arra vegyél vasat amire kell

pst akkor vegyél ha haverral fixen megvan mivel akartok együtt online játszani

vagy ha olyan játék tetszik meg és KELL, ami csak psre van

nekem pl az rdr2 kellett és nem akartam várni, hogy talán megjelenik pc-n

azóta vettem csomó játékot, és egyáltalán nem bántam meg a pst

2020. szept. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
62%

Mivel van mind a 2 leírom a saját tapasztalataimat.

A PC nagyon drága de ha élvezni akarod egy játék kimaxolását megéri és ingyenes a multi.

Vagy ha azt vesszük mer ez is lehet szempont P2P-röl letudod húzni a játékokat ingyen. Mondjuk úgy hogy kipróbálni. Konzoljátékból nincs olyan demó hogy nesze itt van 5 óra ingyen azt próbáld ki.


A Konzol játék akkor jó ha nem akarsz a PC alkatrészekkel tökölni. hogy most QVL lista szerint ez a ram jó e ebbe a lapba v nem ez a proci jó e ebbe a foglaltba v nem. Ez a táp 80+ GOLD ATX jó lesz e v nem ?

Mer most tényleg van olyan akinek ha azt mondod hogy QLC SSD vagy 7200 rpm-es HDD azt nem érti hogy az mi. Ha valaki ezekkel a szempontokkal aktuálisan nincs tisztába az csúnyán rá tud b...ni.


Én 2 hete láttam olyan Gamer PC-t amibe egy GTX 1050 ti 2GB volt és 8 GB ram. Ezekkel ma már kitörheted a s...ed.


Ha viszont veszel 1 Konzolt ezekkel nem kell törtnőd csak rányomod a tv-re és kész. FPS-t meg RTS-t leszámítva minden játék jobb Joy-al.


Nekem a jelenlegi gépem 560 ezerbe került, és ezen a szinten tudd elfuttatni minden mai játékot Ultra- High beállításokkal.

Ehhez képest a PS4 volt asszem 90. Az X360-am meg 3 ledes lett vihetem szervizbe :( A régi 10 éves videójátékos gépem a mai napig működik. Bár COD WAW 2 meg a For Honor voltak az utolsó játékaim rajta.

A Forza Horizon 2 miatt meg vettem XO-t anno más játékom azóta sincs XO-ra de az FH 2 az nagyon megérte.


Szóval a döntés a tiéd.


Az ÉN tapasztalataim szerint.

2020. szept. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!