Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi lehet a probléma a Simsemmel?

Mi lehet a probléma a Simsemmel?

Figyelt kérdés

Mikor belépnék a Sims 4-be a gépemen, minden simán megy...Aztán belép az játékba, és tiszta fehér a képernyő.Egyszer már csinálta ezt, de akkor segített az újraindítás.Most többször is próbálkoztam, de semmi eredménye.Az nagyon szokatlan, hogy annak ellenére hogy fehér a képernyő, rátudok nyomni az opciókra, pusztán nem látók belőle semmit.Nem értem...Mi lehet a probléma??A játék eredeti, így ezt nem értem...:/

Előre is köszi a segítségeket!



#Origin #fehér képernyő #The Sims 4 #Valaminemokes #Haelromlikasims4
2020. szept. 18. 15:02
 1/6 anonim ***** válasza:
x86 vagy x64 rendszered van? Illetve win10 vagy win7? VGA drivered(meg úgy minden másé is) a legfrissebb verzió?
2020. szept. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hallod őszintén fogalmam sincs...Családi gép, nem az enyém, én csak játszom rajta, meg tanulok...
2020. szept. 18. 17:15
 3/6 A kérdező kommentje:
De rákérdezzek??
2020. szept. 18. 17:16
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, nem ártana. Meg akkor már a többi adatra is kérdezz rá(cpu,ram). Nem ártana legalább ezeket tudni hogy segíteni tudjunk. Mert ha kalóz verzióról lenne szó akkor érthető lenne ez a hiba, de így hogy eredetid van, kell hogy legyen valami a háttérben. Habár szerintem az x86-os rendszer lesz a ludas, de azért kérdezz rá.
2020. szept. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Holnap lefrissítünk mindent, a nevelőapám pedig megvizsgálja hogy mi lehet a baj. :)
2020. szept. 19. 17:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Rendben, sok sikert. :) Viszont ha kiderül hogy x86-os az op. rendszer akkor veszett fejsze nyele az egész. Most legutolsó patch óta(1.66) már nem támogatja a játék a x86-os rendszereket csak az x64-eseket.
2020. szept. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!