Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Most, hogy megérkezett a...

Most, hogy megérkezett a hivatalos Cyberpunk 2077 gépigény, ti nem aggódtok, hogy gagyin fog kinézni a játék?

Figyelt kérdés

[link]


A minimális gépigény kb. egy krumpliszsák PC, az ajánlott is legjobb indulattal csak egy erős közepes gépnek mondható. Ha egy ilyen géppel ki lehet maxolni, akkor hogy fog ez a játék kinézni? Emiatt picit én aggódok.


2020. szept. 19. 03:24
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Ja és persze tudom, hogy van már csomó gameplay videó youtube-on, de az semmit nem jelet, Witcher 3 is másképp nézett ki mint ahogy először mutatták.
2020. szept. 19. 03:35
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Kinek mi a "krumpliszsák PC".A 10 éves személyi számítógépemhez képest a minimális gép is egy atomerőmű.

Egyébként a grafika nem minden.

2020. szept. 19. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%
A Witcher 3-nak sincs egetrengető gépigénye, mégis jól néz ki. Azért, mert manapság divat mindent összecsapni, és optimalizálatlanul kiadni, vannak olyanok, akik időt szánnak erre is. (pl. A CDPR)
2020. szept. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

1. A gépigény mellé nem írják le sehol, hogy milyen beállításokhoz minimum vagy ajánlott. Mivel a játék raytracing támogatással jön és az ajánlott kártya nem RTX, garantált, hogy azon a konfigon nem lehet kimaxolni. Azt a gépet 1080p-ben kimaxolva még a Witcher 3 is megizzasztja, az alá meg biztos nem adják 5 évvel később. Szerintm az ajánlott konfig 1080p medium, ESETLEG medium-high 30+fps lehet.


2. Már egy 10 éves játék sem ronda. Nem lehet összekeverni egy új megjelenéssel, de hogy konkrétan ronda legyen egy játék, az nagyon ritka. Nincs miért aggódni. Ha csak úgy fog kinézni, mint a Metro Exodus vagy a Kingdom Come Deliverance, szerintem nincs ok panaszra.

2020. szept. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
34%

Úgy látom sokan nehezen fogják fel, hogy egy játék nem attól lesz jó, mert nagy a gépigénye.

Attól jobb lesz ha csili vili, szuper élethű, csak atomerőművel futtatható, a története meg a béka segge alatt van?

2020. szept. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
44%

ti nem aggódtok, hogy gagyin fog kinézni a játék?

Nem, mivel nem vagyok grafikapistike.

Ha egy ilyen géppel ki lehet maxolni, akkor hogy fog ez a játék kinézni?

Hol irja hogy ezzel maxon fog menni? Ezek szerint fingod sincs hogy mi az hogy megadott gepigeny.

A minimum kb 720p, low beallitasokkal 30-40 fps, a recomended se tobb egy elfogadhato medium beallitasnal.

2020. szept. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
26%
Biztos jobban tudod...
2020. szept. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
62%

#6 egy idióta, az ilyen "nem érdekel a grafika" hozzászólások általában két típusú embertől jönnek: konzol játékosoktól és olyanoktól, akik fórumokon rinyálnak, hogy a low-end gépükön nem megy a játék.


Én nem aggódok, de nem a gépigény miatt, hanem mert bízok a CDPR-ben. Tény, hogy előszeretettel downgrade-elnek a fejlesztők és mutatnak be olyan gameplay-t aminek köze nincs a végtermékhez, ez általában az miatt van, mert a megjelenés előtt bemutatott grafikával a játék nem tud min. 30 FPS-el futni a konzolok gyenge hardverén. Rengeteg ilyen játék van, YouTube tele van összehasonlító videókkal, ahol egymásmellé teszik mondjuk az E3 gamplay videót a megjelenés utáni videóval. Tehát az aggodalmad nem alaptalan, de szerintem a CDPR nem egy Ubisoft, ha lesz is downgrade-elés, akkor az minimális lesz. A Witcher 3 is valóban nem ugyanúgy nézett ki mint az első bemutató videókban, de minimális volt a különbség és azért rondának mondani enyhe túlzás.

2020. szept. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
34%

#9, egyik sem talalt. A Ps1-esemet mar vagy 12 eve eladtam, azota csak pcm van.

Es forumokon sem sirok, mert a '90-es evek ota jatszom, es akkoriban nem a grafika alapjan iteltek a jatekokat.

2020. szept. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönjük nagypapa, szép történet.
2020. szept. 19. 21:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!