Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnátok ilyen társasjátékokat...

Tudnátok ilyen társasjátékokat mondani?

Figyelt kérdés
Multkor jatszottam a Bang-el, ami nagyon tettszet de sajnos elég bonyolult (én is nehezen értettem meg és még így is kell a segítség) és a szüleimnek nem birnám el magyarázni. (Nyilván ismerősöknél játszottam) Ezért arra gondoltam hogy valami hasonló játékot neznék, legelőször a Robbanó cicák jutot eszembe. Mi a véleményetek arról a játékról? Megéri?

#kártya #társasjáték #Bang #Robbanó cicák
2020. szept. 20. 09:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a robbanó cicák sem a legkönnyebb, ha már a Bang-el baj volt.

Aranyásókat javasolnék.

2020. szept. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igazábol már a harmadik kör tájékán egésze jó volt. De köszi majd utánanézek.
2020. szept. 20. 09:57
 3/3 anonim ***** válasza:

Heló!


A robbanó cicáknál nagyon idegesítő tud lenni, amikor sokadszorra te kapod azt a leosztást, hogy 2 kör után kiesel. Megtörtént már nálunk, nem is egyszer, marha idegesítő és elveszi az ember kedvét. Főleg úgy, hogy az egész játék szinte csak a szerencsén múlik és hamar megunható.


Esetleg a

Dixit -el tehetnétek egy próbát.

2020. szept. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!