Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Keresek egy háborús FPS...

Kaligula_3741 kérdése:

Keresek egy háborús FPS játékot 2000 - 2003 közöttit. Valaki rájon melyik lehet?

Figyelt kérdés

Régen volt egy játék a gépemen, amit nagyon keresek, sehogy se találom meg. Talán valakinek eszébe jut és segíthetne.

- Háborús FPS játék (hasonló a Call of Dutyhoz)

- a játék egy erdőben kezdődik, kell kúszni és taktikázni, hogy az ellenség ne vegyen észre

- a társaidra is kellett ügyeljél, ha azokat kinyírták, nehezebb dolgod volt..

- szerintem a vietnámi háborút dolgozta fel, de nem vagyok benne biztos (esőerdős jelenetek)

- zenéje remek volt, a környezeti zajokat is lehetett hallani (akkoriban ez elég egyedi volt) - madárcsicsergés és a szél zaja..

- úgy emlékszem, hogy 2001 vagy 2002 -es játék

Ha véletlenül valakinek ennyiből lenne tippe, nagyon megköszönném.

Amik kizárva: Call of Duty, Brothers in Arms, Medal of Honor - ezek biztos nem mert végigvittem őket.

Köszi nagyon szépen



#Call of Duty #háborús #számítógépes jéték #keresem a játékot
2020. szept. 21. 13:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Soldiers of Fortune, Chrome, Vietkong, Delta Force: Black Hawk Down, esetleg valamelyik Arma epizód amikre így tippelni mernék.
2020. szept. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Line of Sight: Vietnam, ezen vagy 10 percig gondolkodtam mire beugrott a neve.
2020. szept. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Line of Sight: Vietnam - nem ez. de kb ilyesmi 80 % ban hasonlit. Amiben elter / az amit en keresek, abban vannak csapattarsaid. ugyancsak ilyen esoerdoben kell menni. Ikonja ugy remlik, hogy zold es fak vannak feltuntetve. Grafikailag mintha szebb lett volna.. es van zene jatekmenet alatt
2020. szept. 22. 19:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Men of Valor esetleg még, de az picit újabb ha jól rémlik 2005-6 körüli.
2020. szept. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!