Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » !!!!!!!! Meghackeltek A...

!!!!!!!! Meghackeltek A fiokom? Mi a teendő????

Figyelt kérdés

Steamen meghackeltek

Cs-go ba nyitottam egy ritkább kést és elakartam adni megegyeztünk minden és el utalta előre a fele összeget is elküldtem a kést viszont mondta,hogy nem kapta meg.megnéztem mégegyszer és egy hack profilnak küldtem ami full olyan volt mint a az embere akinek küldtem volna .ilyenkor mit lehet tenni mi a teendo hogy visszakapjam a kesem????



2020. szept. 25. 16:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hackeltek meg, te cseszted el, mert rossz fióknak küldted, nem lehet mit tenni. Utald neki vissza a pénzét.
2020. szept. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha visszautalja, akkor se pénz, se skin, csak veszít vele. Kivéve, ha X fizetett, de ő Y-nak küldte el mert közben Y beékelődött az üzletbe. Akkor viszont X-nek jár vissza a pénz, mielőtt ő fog téged feljelenteni, hogy kicsaltad a pénzét de nem kapott semmit.


Semmit nem tudsz csinálni, a te hibád volt, nem voltál elég figyelmes. Support nem fog segíteni, mivel a Steam csere-rendszerét megkerülve akartál kereskedni, ami biztonságos lett volna.


Én is jártam már úgy, hogy kulcsokat adtam el, és "A" hirdetésére tettem ajánlatot. PM-ben "B" írt nekem, hogy mennyit fizet, és elkezdtem vele a cserét, nem ellenőriztem hogy teljesen más felhasználóról van szó, aki csak látta az üzenetemet és bepróbálkozott. Majd mikor "A" válaszolt nekem egy alacsonyabb ajánlattal, még én estem neki hogy mit képzel, privátban tesz nagy ajánlatot, majd az üzlet után kevesebbet fizetne. És ott derült ki, hogy nem is neki adtam el a kulcsokat. Ez van, ez teljes mértékben az én hibám, mint most a tiéd.

2020. szept. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, valójában neki küldted, vagyis, hogy direkt intézte így, hogy kicsalja.
2020. szept. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Ezért nem szabad olyan dolgokkal kereskedni amit amúgyis tilt a szabályzat.
2020. szept. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%
#4 wtf
2020. szept. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi WTF mondjuk nem pontosan fogalmazott, de Steam azt tényleg tiltja vagy legalábbis nem vállal érte semmi felelősséget, ha a saját rendszerén kívül történik a fizetés.
2020. szept. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
66%
De aszonta "olyan dolgokkal kersekedni"
2020. szept. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát ezt a részét passzolom, én csak erre tudok gondolni, mert amúgy maga a kereskedés nem tiltott erre van a piacterük is.
2020. szept. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!