Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mafia: Definitive Edition -t...

Mafia: Definitive Edition -t senki nem kapja meg ingyen, ha már megvolt a régi?

Figyelt kérdés

Én Steamen a II és a III DE-jét megkaptam ingyen, mert már régen megvannak, ki is toltam őket (3at csak idén, 2őt még 2016ban többször), de az Első résszel még nem játszottam. Lehet, hogy ezért nem kaptam meg, mert le se töltöttem? Egy konzolos barátom szerint viszont az egyet senki nem kapja meg ingyen, mert többet újították mint a 2-3-at és a konzolosok azokat sem kapták. Igaz ez? Sajnos sehol nem találok guglin infót erről, pedig hát jó lenne ha erről is írnának a hírportálok, főleg hogy a 2-3-ról írták bőszen, hogy kapja akinek megvolt, erről meg nem reklámozzák, hogy nem 😡😤

És hát a Mafia most 10 euró (sincs), a Mafia: DE meg 40 euró (majdnem), szóval nagyon nem mindegy :D



2020. szept. 27. 12:50
 1/6 anonim ***** válasza:
96%

amúgy nem tudom miért ilyen hihetetlen, hogy nem kapják meg ingyen😅

kb az egészet a nulláról építették fel újra, én is hülye lennék ingyen osztogatni

2020. szept. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Persze, megkapod mellé ingyen a 4-et, sőt a GTA V is jár mellé.
2020. szept. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A 2-3. rész esetében sima remasterről van szó (a 3. résznél konkrétan csak egy szimpla patchről), míg az 1. rész egy komplett remake. Soha nem is volt szó arról, hogy ingyenes lesz.
2020. szept. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért kapnád meg? A Mafia első része egy majdnem 20 éves játék, nem olyan, mint amikor egy néhány évesnél kicsit változtatnak a fényeffekteken és dobnak rá egy kicsit nagyobb felbontású textúrákat és gyakorlatilag kiadnak egy fizetős patchet (Metro 2033 és Last Light). Itt a nulláról írták újra a játékot.
2020. szept. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Már elejétől fogva fizetősként volt bejelentve.
2020. szept. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Jo en nem hallottam rola az elejen ezt sajnos, es kesobb errol nem cikkezgettek ilyen forman...

Az érveket értem és jogos is, a lehurrogás nem. Kérdezni szerintem nem szégyen és ha egy nálam kevésbé narcisztikusabb embert hurrognának le, azért mert kérdez és emiatt lesz még mimózább, visszahuzódóbb, borderline ember, az eleg szörnyű dolog azok részéről akik ilyenné teszik. Ezt azert gondolja át a többi pillanatnyilag empátiátlan felulemelkedett emberke, és hogy bezzeg ha neki valaszolnanak igy egybol verig lenne sertve hiszen ő is ember...


Témához visszatérve meg is érdemlik a pénzt, mondjuk a 3as nekem annyira nem jött be mint a 2es, de azért a feeling jo volt, egyesrol is csak jokat hallottam, es biztos szepen is dolgoztak ujra :) tehat nincs ezzel problemam, csak meglepodtem. Nem tudtam eleget, en azt hiszem ez elofordul, nem ugy bujunk ki anyankbol hogy mindent tudunk. Probaltam utana is nezni (angolul is), meg a kezdeti cikkeknel sem talaltam, igy nem erzem hogy a vilag legnagyobb hibajat kovettem volna el.

2020. szept. 28. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!