Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit tegyek a gyűjteményemmel?

Mit tegyek a gyűjteményemmel?

Figyelt kérdés

Időm az vajmi kevés ahhoz, hogy leüljek játszani, viszont nagyon sok cuccom van, már-már feleslegesek is. Több gondolat is megfordult a fejemben, és kíváncsi lennék a véleményetekre.

Van Xbox 360-am, Wii-m, Wii U-m is. Rengeteg kiegészítő (gitár, DJ pult, fegyverek, etc.) és persze rengeteg játék is (cca. 500 DVD)

Mivel alig van időm, nem tudom mit tegyek ezekkel. Nincs értelme eltenni a gyerekeimnek, hiszen mire ők elérik azt a kort, ki tudja melyik genrációt éljük, már most le vagyok maradva elég rendesen. Meg ugye nem is biztos, hogy kockák lesznek, lehet nem fogja őket érdekelni egyáltalán a videojátékok világa.

Ezért gondoltam, hogy megválok ezektől, és veszek egy Nintendo Switch-et, PS Vita-t, vagy egy JXD-t. A lényeg, hogy hordozható konzolban gondolkodom mindenképp, azzal könnyebb elvonulni esténként, mikor már mindenki alszik. Most is ez van, csak PSP-vel, 3DS-el és mobillal.

Viszont tartok tőle (sőt, szinte biztos), hogy nem kapnék értük annyit, amennyit szeretnék. Meg a sok hajcihő, fotózni, felrakni, válaszolni az értetlenkedőknek, alkudozások, etc...

Vagy fogjak egy szekrényt, mindent rakjak bele, és ha minden összejön akkor bármikor tudok majd játszani? Az asszony hallani sem akar arról, hogy a nappaliban legyenek ezek. :D Jelenleg a gardróbban "bújkálok", bár egy kisebb szekrény a folyosóra került, abban van az, amit ritkábban használok.

Látom én is ezeket a "fancy" tárolókat, csili vili led meg minden. Vagy külön szobában, az is jó megoldás lehet, talán az új házban...

Tanácstalan vagyok e téren, ezért a véleményeteket, tanácsotokat kérem az ügyben:

Ti mit javasoltok? Dobozolás? Eladni? Egy szép bútorba "elrejteni" mindent? Vagy váltsak kézi konzolra végleg?

És hogy ne legyen olyan lapos a társalgás, egy dolgot kérnék mindenképpen:

Írjátok meg, hogyan éltétek meg, ha meg kellett válnotok egy-egy konzoltól, gyűjteménytől, és persze szívesen olvasnám azt, hogy az apukák hogyan kezelték ezt. :D

Őszintén köszönöm mindnekinek, aki hozzászól!

Legyen szép napotok!



2020. szept. 27. 17:10
A kérdező szavazást indított:
Külön szobát kialakítani
Szép bútorba mindent eltenni
Dobozolás és eltenni későbbre
Váltani Nintendo Switch-re
Egyéb (válaszban írd le kérlek)
8 szavazat
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem érdemes megválni tőlük pénzért. Nem éri meg az erdeti árnak a 20-15 százalékát kapnád. Tarts meg őket mint amai gyereket is játszanak búgócsigával meg peonzával a jövő gyerekei is fognak még ezekkel játszani.
2020. szept. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!