Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek milyen lenne egy...

Szerintetek milyen lenne egy magyar környezetben, magyar szereplőkkel játszódó Gta/Gta szerű játék? Ti játszanátok vele?

Figyelt kérdés

A helyszín akár egy fiktív magyar város is lehet. A játék a jelenlegi magyar valóságot mutatná be, különféle piti és profi bűnbandákkal illetve korrupt vállalkozókkal, politikusokkal.

Az akciókban a tűzharcok és robbantgatások helyett inkább a szamuráj kardok, baseball ütők és hasonló eszközök lennének előtérben, illetve az áldozatokat is inkább lesből kellene levadászni. A lövöldözős részek kicsit realisztikusabbak lennének mint a Gta-ban, kettőnél több ellenfél ellen nemigazán lenne esélyes a játékos és a fegyverek sebzése is nagyobb.



2020. okt. 1. 11:30
 1/8 anonim válasza:
100%
Én mit nem adnék érte,ha Orbánnal kidobhatnék valakit a kocsijából.
2020. okt. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
egy játékkal ki akarok szakadni a rögvalóságból, nem még abban is Orbán Viktort hallgatni, vagy azt nézni ahogy Ner elszedi mindenemet
2020. okt. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Pont ezt akartam írni, mint a #2. Azért játszom videojátékkal, hogy kikapcsoljak meg elszakadjak a valóságtól.
2020. okt. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Simán!
2020. okt. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Valós személyek(mint mondjuk Orbán) természetesen nem lennének benne, ahogy a legtöbb Gta epizódban sincsenek(de pl: Donald Love a Gta 3-ból Trump játékbeli változata sokak szerint).

Viszont egyes valós emberek és jelenségek szatirikus másai simán beférnének egy ilyen játékba szerintem. Pl: a korrupt polgármestert le kell lesifotózni miközben kokózik és prostikkal hetyeg vagy egy fiktív showman számára kell megsemmisíteni dokumentumokat amik igazolják, hogy adócsaló.


A kérdés igazából teljesen elméleti jellegű, csak a véleményetekre vagyok kíváncsi ki mit gondol erről. Szerintem nem lenne megvalósítható. Egyrészt a nemzetközi piacra nemigen tudna betörni, max Szlovákiában, Romániában, Lengyelországban és más környékbeli országokban vennék. Illetve jogvédők és pereskedők seregével kellene megküzdeni a fejlesztőknek. Pl: elengedhetetlen lenne c.gány utcaibandák és gengszterek szerepeltetése(adott esetben akár ellenfelek is lehetnek), ami miatt tuti több száz jogvédő indítana pert. És a végén csak egy olyan agyoncenzúrázott változat kerülne ki a piacra ami teljességgel élvezhetetlen lenne.

2020. okt. 1. 15:44
 6/8 anonim ***** válasza:
Király lenne
2020. okt. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én simán játszanék
2020. okt. 2. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Magyar skinheadeket kihagytad. :)
2020. dec. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!