Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Fortnite PC-játék mennyire...

Fortnite PC-játék mennyire okoz függőséget?

Figyelt kérdés
Melyik játék okoz még nagyobb függőséget?

2020. okt. 10. 21:19
A kérdező szavazást indított:
WOW
Fortnite
LOL
World of Tanks
Pacman
Battlefield
28 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

Én egy seasont eléggé végig pusholtam, befizettem a battle passt, szóval nagyon rajta volna hogy elérjem a 100-as szintet.


Igazából bármilyen játék okozhat függőségt.

2020. okt. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
Emberfüggú, van aki akár a tetrisre is rá tud függeni, van akit meg semmi nem tud lekötni hosszú távra.
2020. okt. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%
Én annó ráfüggtem a codokra, wow mellett, aztán a wot-ra. A fortnite-ot valószínűleg nem fogom letölteni.
2020. okt. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Koplárovics Béci ***** válasza:
78%
Aknakereső. Gyakorlatilag bármelyik képes függőséget okozni.
2020. okt. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Lósült válasza:
100%

Én a wot-ot nyomtam évekig. Átlag napi 2 órát. Idén egyszercsak kiléptem és már fél éve nem játszottam vele. Még streamet/videót sincs kedvem nézni róla. Kegyetlenül frusztráló volt már az utóbbi időszakban, nem úgy mint az első 1-2 évben. Utólag minden percet bánok, hogy erre a ****ra vesztegettem.

A fentiek közül még a WOW-ot próbáltam, de 3 hónap után letöröltem a francba, mert megijesztett az, hogy mennyire beszippant. Azzal 4-5 órát is elpattintottam simán, úgy, hogy észre sem vettem.

2020. okt. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!