Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért lettek a generáció...

Miért lettek a generáció végére(!) 1090 forinttal drágábbak a Playstation Hits gémek egy részük? És miért tűntek el a könyvtárból a játékok?

Figyelt kérdés

Ez azért is nevetséges mert most volt akcióba 3ezer valamennyi a Gt sport most az is 7090 az egész generáció alatti 5999 helyett.


Nem olcsóbban kéne adni, ahogy lassan már mindenkinek megvan, vagy ahogy múlik az idő?


Vagy így próbálják behozni az akciókat? :)


Killzone, a legelső ps4 game is drágább lett, az is 7090ft az eddigi 5999 hez képest.


Nem tudom gyerekek, anno ugye a multiért sem kellett fizetni, csak net kellett hozzá.. Tényleg nem értem miért drágábbak, és miért nem olcsóbbak lettek a régi gémek?

Logika lvl1000.

30 év játék alatt most láttam először ezt a jelenséget.


A kérdésem másik része meg hogy 100+ játékom van megvásárolva(nem ps plus os) és most 50 van a könyvtárba. Oké, ha kikeresem letudom tölteni, de mire volt ez jó?



2020. okt. 11. 03:24
 1/3 Kedves Vezető ***** válasza:

Akkor külön:


1:Egyrészt a pofátlanságnak nincs határa, másrészt


Könyörgött a nép a visszafelé kompatibilitás miatt a ps5 nél.


Megkaptuk :D


lesznek még drágábbak is meglátod a ps4 digitális gémek!


2: Nálam is ez van, az ügyfélszolgálaton azt mondta a nő hogy nagyon sokmindenkinél van


"ez a könyvtáras anomália"


amit valószínűleg a következő rendszerfrissitéssel megoldanak. Engem is idegesít, mert már azt se tudom mit vettem meg.

2020. okt. 11. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
47%
az euro árfolyam miatt nőttek az árak
2020. okt. 11. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

#2: Tévedés! Olyan piacokon is nőttek a Store-os árak, amik nem eurózónásak. Oroszországot, Norvégiát és Ausztráliát biztosan tudom (ott élnek barátaim, akik megerősítették), de lehet, hogy világszintű a jelenség.


Egyre ellenszenvesebb lesz számomra a Sony, egyelőre kizárt, hogy PS5-öt vegyek (pedig a PS1 óta hűséges voltam hozzájuk). Talán majd két év múlva, mikor már jönnek komolyabb exkluzívok, de addig is az Xbox és a GamePass mellé teszem le a voksom.

2020. okt. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!