Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Crusader Kings 3 megy Win7-en?

Crusader Kings 3 megy Win7-en?

Figyelt kérdés

Üdv. Az lenne a kérdésem hogy win7 még jó-e neki? Mikor kijött 1.0.2 verziószámnál még ment win7-en(x64) de most 1.1.2 update-nál folyamatosan crash-el mikor indítanám. Lehet a win7 már nem szereti a játék, vagy valami bug csak?



Értelmes válaszokat szeretnék, előre is köszönöm a segítséget.



2020. okt. 11. 23:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Ott más gond lesz, azt külön jelezték volna, hogy attól fogva nem fog rendben működni.
2020. okt. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges. Mivel a Win 7 január óta nem támogatott, a feljesztők sem tesztelik rajta. Így hacsak nincs külön ráírva, hogy kompatibilis vele, nincs rá garancia, hogy menni fog, de ettől függetlenül mehet.
2020. okt. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem, szerintem a játékkal lesz a gond. Steam-es példányom mellé most le szedtem 1 "virágbolti" verziót ami még az 1.0.2-ön van és az megy minden gond nélkül... Az lehet amit 2. válaszoló írt, hogy felejtős a win7... :S Bár ténylegesen nincs kiírva hogy nem támogatott(játék szempontjából) de gépigénynél is win8 a legkisebb már ami oda van írva. :( Sajnos a 2 óra és a 2 hetet is meghaladtam már így gondolom a visszatérítés felejtős? Vagy van esély hogy a jövőben még használható lesz win7-en?
2020. okt. 12. 00:21
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Frissíts Win 10-re. Ha van eredeti Win 7 kulcsod, ingyenes. Tölts le egy 1609-es verziójú virágbolti telepítőt, majd tiszta telepítéssel telepítsd, a rendszermeghajtó formázásával. Ha kéri a kulcsot, add meg a Win 7-ét, el fogja fogadni és átalakul Win 10 licenszé, ami arra a gépre érvényes, míg azt ki nem dobod
2020. okt. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsot. Bár egyenlőre még várok ezzel a frissítéssel. Csak 1 játék miatt nem fogok teljes újratelepítést csinálni(bármennyire szeretem is az adott játékot). Majd ha több szeretett játékomnak is baja lesz a win7-el akkor megfontolom.


Köszönöm a segítséget. Akkor most megpróbálom visszaigényelni a pénzt steam-től és a virágbolti verzióval folytatni a játékot jobb opció nem lévén. :(

2020. okt. 12. 08:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!