Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraft-ban tudnátok segíteni?

Minecraft-ban tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

2 kérdésem is lenne a játékkal kapcsolatban..

Az egyik az, ha kreatív módban vagyok és "repülök", hogy tudom a karakterem irányítani fel-le? Erre még nem sikerült rájönnöm..

A másik kérdésem pedig.. hol tudom azt beállítani, hogy mindig mutassa a bal felső sarokban a koordinátákat a játék? Akárhol kerestem, ezt se találtam.

Köszönöm, ha segítesz!



2020. okt. 12. 16:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

1. Space (fel), Shift (le)

2. F3

2020. okt. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az F3 nem jó.. mutatja a koordinátát, de elég zavaró, hogy tele cseszi az egész képernyőt vele..
2020. okt. 12. 18:11
 3/8 anonim ***** válasza:
Nincs más lehetőség a koordinátákra, max. ha valamilyen parancsot vagy modot használsz.
2020. okt. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

És ami ebben a videóban van a bal felső sarokban?


[link]

2020. okt. 12. 19:37
 5/8 anonim ***** válasza:
Ott sincsenek rajta a koordináták, Nessaj épp streamelt ezért szükséges volt az FPS számláló.
2020. okt. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ha PC-n vagy, akkor:

- /gamerule reducedDebugInfo true

(ekkor kevesebb lesz a sz.rság az F3-ban)

- majd F3


az irányítást célszerű a játék kezdése előtt átnézni

2020. okt. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezt optifine-nal lehet elérni. Valahol a video beállításokban lehet ezt beállítani.
2020. nov. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ja várj, az nem is koordináta, hanem fps számláló XD na mindegy, ezt sem árt beállítani.

Koordinátákat Javaban nem hiszem hogy lehet F3 nélkül. Bedrock/pocket edition-ben viszont lehet.

2020. nov. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!