Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik a jobb? GTA V letoltve...

Melyik a jobb? GTA V letoltve vagy GTA V CD-n?

Figyelt kérdés
És mi különbség van a kettő közt?

#PC #cd #alma #GTA #Letoltve
2020. okt. 15. 22:03
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
0%

#10 nem egészen. rockstargames launcher az eredeti a többi csak gyenge másolat [link]


plusz a steames verziora sokan panaszkodtak hogy bugos mai napig ami az eredeti verzioban nincs jelen.

2020. okt. 23. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
15%
Szóval aki megakarja venni mindenképp az EREDETIT vegye.
2020. okt. 23. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
95%

Eredeti a Steames is ha hiszed ha nem, és 100%-ban azonos a játék nem bugosabb egyik sem mint a másik, mivel teljesen azonos, a multiplayer is teljesen azonos szervereken megy, szóval mindenki játéka ugyanaz. Nem mellesleg inkább RS platformját szokták amiatt szidni, hogy a sávszél néha elég alacsony és sokkal lassabban tölti le a játékot.


De amúgy a labda nálad, hivatalos információt mutass arról, hogy a " Steames nem eredeti " illetve hogy " bugos ".

2020. okt. 23. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
0%
#13 nem ugyanaz látszik nem érted és utána sem néztél miféle bugok járnak a steames gagyival. Nekem soha nem volt alacsony a sávszélje sőt maxon szedte már 2 éve is akinek alacsony annak a netjével van a gond. EMBER NEM FOGOD FEL HOGY AZ EREDETI JOBB? VAGY TE A RUHÁBÓL IS A KINAI HAMISITVÁNYT VESZED?
2020. okt. 23. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
15%
Fogd fel fölösleges bugokkal kinlodni mikor ott az eredeti verzio... De gondolom te mindenből valami fost szedsz le ott van a win10 eredeti és felmész vmi kalóz oldalra ozt leszeded pistike buherált fosját XD Nem tudom érdemes e rád szót pazarolni mert belőled még azt is kinézem hogy a hardver gyártó oldala helyett valami driverbooster 2089et használsz
2020. okt. 23. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
95%

Jó, nem vitatkozom, mert látom kötöd az ebet a karóhoz, anélkül, hogy tisztában lennél a dolgokkal.


Egyszer utoljárra megpróbálom elmagyarázni, ha nem megy akkor nem megy.


A Steames 100%-ban azonos, grammra ugyanaz a játék, semmiben sem különbözik, de még mindig ott amit írtam: Támaszd alá bizonyítékkal, de ha ez nem megy akkor inkább ne erőltesd a dolgot.


Mert kb olyan mintha azt mondanád, hogy Coca Colát csak a Tescoban vehetsz, ha a Spar-ban veszed az nem ugyanaz.


Elárulom GTA V Epic Store-on is fenn van harmadik boltként...



Na részemről ennyi, innentől nem reagálok az ilyen légből kapott dolgokra. Ha azt állítod bugos és hogy nem eredeti, tessék hivatalos infot linkelj róla, és elhiszem. Addig meg a több millió ember aki megvette különböző helyeken, köszöni szépen jól eljátszik együtt. :)

2020. okt. 23. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
0%

"A Steames 100%-ban azonos, grammra ugyanaz a játék, semmiben sem különbözik, de még mindig ott amit írtam: Támaszd alá bizonyítékkal, de ha ez nem megy akkor inkább ne erőltesd a dolgot."


Rohadtul nem és ezt rengetegen bizonyitották csak néha használni kéne a googlet fölösleges okoskodások helyett.


"Elárulom GTA V Epic Store-on is fenn van harmadik boltként..."

Na az is olyan lett amilyen, ráadásul meg se kellett venni ingyen osztogatták nem rég azon a platformon a játékot sok taknyos töltötte lefelé.


"Na részemről ennyi, innentől nem reagálok az ilyen légből kapott dolgokra. Ha azt állítod bugos és hogy nem eredeti, tessék hivatalos infot linkelj róla, és elhiszem. Addig meg a több millió ember aki megvette különböző helyeken, köszöni szépen jól eljátszik együtt. :)"


Az egész párbeszédednek semmi értelme nincs mert utána sem nézel csak pofázol.

2020. okt. 23. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
0%
Továbbra is üzenem hogy akinek kell az vegye meg az eredeti platformon ami nem más mint a : ROCKSTARGAMES LAUNCHER a Rockstar hivatalos launcherje. Rockstar készítette maga a játékot így minek kéne steamre menni ? Rockstar fejlesztette és készítette így tudják hogyan kell egy launchert megírni és hozzácsatolni a forráskódjához mivel náluk van a játék forrása is. De látom itt egyeseknek ez magas mint a tyúknak az ábécé
2020. okt. 23. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%

Jó tényleg utoljára írok. Google-t akkor te is használhatnád én várom a linket arról, hogy hivatalosan kijelentették, hogy nem eredeti. A Steam és az Epic is VISZONTELADÓ szerintem ennek a fogalmával csak tisztában vagy, és innen tényleg semmit nem reagálok, mert egyre inkább úgy érzem, hogy direkt provokatív célzattal teszed ezt, én pedig nem akarok belemenni ilyesmibe, nem akarom magam egy vita kedvéért bannoltatni az oldalról.


Na én ennyit akartam, normálisan elmondtam, és egy utolsó apróság:

[link]


Rockstar oldala, nyomj csak rá a PC-re, és hopp oldalt megjelenik hol veheted meg többek között a Steamen is... Hivatalos oldalukon ajánlják.... a sajátjuk és 6 másik mellett...

2020. okt. 23. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
0%

#19 Hol írta bárki hogy nem eredeti? Csak bugos mert valamit elszúrtak... Steammel semmi bajom rengeteg játékom van ott csak az ottani gta v verzio egy adag friss lócitrom leöntve patkány béllel. Ideje észhez térni barátom!


Hát pont ez a zsákbamacska hogy ajánlják... Ha tényleg jól müködő verziót akarsz akkor nyersen direktben a rockstarnál veszed meg és nem steamen.


Továbbra is üzenem hogy akinek kell az vegye meg az eredeti platformon ami nem más mint a : ROCKSTARGAMES LAUNCHER a Rockstar hivatalos launcherje. Rockstar készítette maga a játékot így minek kéne steamre menni ? Rockstar fejlesztette és készítette így tudják hogyan kell egy launchert megírni és hozzácsatolni a forráskódjához mivel náluk van a játék forrása is. De látom itt egyeseknek ez magas mint a tyúknak az ábécé

2020. okt. 23. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!