Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi nem jó, a kiegészitő vagy...

Mi nem jó, a kiegészitő vagy a gépem?

Figyelt kérdés

Letöltöttem újra a Sims 4et, de miután a Get together kiegészitőt beleteszem ezt a hibaüzenetet dobja ki: [link]

És már nem először próbálom újra. Nem mondanám, hogy azzal van a gond, hogy letöltöttem mivel ezelőtt ÉVEKIG működött. Egész a varázslókig tudtam játszani onnan már nem, de az más story. Akkor kezdődött minden, mikor újra installáltam a gépet. Mielőtt valaki irná, nem,nem tudom sajnos megvenni a játékot. A gépemmel lehet a baj? Windows 7es, és ugye azokról azt hiszem egy ideje lejárt a támogatás ha jól tudom vagy valami ilyesmi. Az origin hibákat nemtudom miért irja sose használtam origint és úgy töltöttem le, hogy nem is kérte.



2020. okt. 16. 05:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Arra panaszkodik, hogy nem indítottad el az Origin alkalmazást (az EA Games kliensét, mint a steam, ahol meg kell venni a játékot), vagyis valamelyik crack nem működik. Próbálj a neten az adott kiegészítőkhöz és az alap játékhoz is keresni újabb kiadású cracket vagy crackfix-et.
2020. okt. 16. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Innen töltsd le és jó lesz: [link]
2020. okt. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Első Èrtem.

Màsodik ha az első vàlaszàhoz nem talàlnèk valamit akkor ez a link rendesen működik?

2020. okt. 16. 12:31
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, a Sims 4 kiadása óta mindig Fitgirl-től töltöm az aktuális verziót és sose volt vele semmi gondom. Mivel repack ezért csak telepíted és játszol vele, nem kell crack-el se b.szakodni. Csak annyi hogy vírusirtód lődd le telepítés idejére és a játék mappáját rakd be a kivételek listájára(mint ahogy azt mást tört játéknál is szoktad). Mert ugye a crack-ekre a vírusirtók szeretnek ugrani, hiába false positiv csak.
2020. okt. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hàt arròl a linkről sikerült letöltenem, de telepìteni màr nem tudom ugyanis 15%on leàllìtja ès azt ieja ki hiba a telepìtès soràn, ùgyhogy szerintem itt màr a gèppel van baj :(
2020. okt. 22. 15:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Rendszergazdai jogokkal fut a telepítő? Virusírtód lelőtted? Illetve az add-onokat ne válaszd ki. Mármint a directX,visual C++ meg ezeket ne pipáld be. Esetleg még a neted húzd ki addig gépből. Illetve mivel elég nagy Repack ezért ideje is ennek megfelelő telepítésnél, ha azt látnád hogy beakad x%-nál akkor csak várj majd. Nekem is kb 1 óra volt mire telepítette.
2020. okt. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!