Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Steamen van olyan játék(ok)...

Steamen van olyan játék(ok) amiket ugy lehet megosztani hogy teis játszol közben?

Figyelt kérdés

2020. okt. 16. 19:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem, mert egy fiókhoz egy időben egy ember férhet hozzá, megosztás esetén pedig egyszerre szintén egy felhasználó indíthat játékot a közös fiókból.

Több játékos esetén mindenkinek rendelkeznie kell példánnyal (ha fizetős a játék akkor megvett példánnyal), és ezen kívül saját fiókkal is, hiszen meg kell valahogy különböztetni a játékosokat.

2020. okt. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Steamen is van néhány DRM free játék, amit letöltés után oda tudsz adni másoknak és tudjátok egyszerre játszani,

[link]

Hogy a multi működik-e ilyen helyzetben viszont azt ki kell próbálni.

2020. okt. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha multizni akarsz, akkor ahogy az első írta, lehetetlen.

Ha mindketten offline akartok játszani, akkor nagyon egyszerű, az aki megosztja a könyvtárát (a játék tulajdonosa) átlép offline módba. Így nem járnak achievmentek stb, de mind a ketten tudtok játszani külön-külön. Ismerőssel én is ezt csináltam sokáig, amíg fel nem baszta végleg az agyam aztán megvettem neki is a játékot XD

2020. okt. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!