Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki segítene nekem leírni...

Valaki segítene nekem leírni ezt a need for speedes storyt?

Figyelt kérdés

Az undergroundokrol van szó ,a most wanted carbon és pro street társaságában. Ezeknek elvileg közös storyja van de nekem nem áll össze.

Én úgy tudom carbonbol anno elzavart Darius majd mentünk az undergroundba ,onnan most wantedbe vissza szerezzük a bmw-t,majd a nagy vérdíj miatt elmenekülünk carbonba ,ott lenyomjuk Dariust végül legális versenybe kezdünk a pro Street falai ki között. Ez nekem azért sem áll össze,mert az underground úgy kezdődik kezdők vagyunk. Valaki segítsen,egy gyerekkori kérdésem vállna megválaszolttá..



2020. okt. 20. 03:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg semmi köze egymáshoz a játékok sztorijának, ezt csak néhány játékos képzelte hozzá. A legtöbb játékban nincs is nevesítve a főszereplőnk, úgyhogy ez csak belemagyarázás.
2020. okt. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyedüli kapocs az MW és a Carbon között van, de a legegyszerűbb ha megnézed a Carbon introját, ott épp a MW városából érkezünk a Carbonnak helyet adó városba és ott törik össze a BMW a hegyi szerpentínen...
2020. okt. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én sem tudok róla hogy a MW és a Carbon kivételével bármi átfedés lenne a többi között.

A MW-ben kezdjük mint egy helyi versenyző akitől Razor egy aljas trükkel elszedi a kocsit és úgy kell a "semmiből" visszakapaszkodni a feketelista csúcsára, ez a gameplay, utána mikor legyőzöd visszaszerzed a kocsid, megzavargálnak az elit zsaruk, és végül a hídon át elmenekülsz, megérkezel a Carbon városába, Palmont Citybe, és ugye ide is kvöet a MW-s zsaru, Cross. Ennyi igazából a kapocs, hogy itt "hivatalosan" ugyanazt az embert irányítod a két játékban, bár nincs megnevezve hogy hívják.

Az Underground 1-2 illetve a Pro Street szerintem full külön sztori, ahogy a többi NFS is. De valaki javítson ki ha tévedek.

2020. nov. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!