Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mennyi idő még megjelenik egy...

Mennyi idő még megjelenik egy játékhoz egy crack?

Figyelt kérdés
Én úgy szoktam hogy kipróbálom a demót mielőtt megvenném a játékot. Persze hogy ilyen 80-90000ft-os szoftvert senki nem vesz meg látatlanul. Meg ha tetszik akkor dvd-n is meg szoktam venni mert gyűjtői darab. Multiplayer game-röl van szó szóval csak a story móddal lehet demozni. Volt hogy belefutottam hogy a videó tök jól meg volt csinálva és egy 8-bittes commodore játék volt azóta bizalmatlan vagyok a trailerekkel.

2020. okt. 20. 05:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze, tök hihető. Egyrészt ott van pl a steam kipróbálásra, màsrészt nincs is 80 ezres játék, harmadrészt ki vesz manapság dvd-n játékot.

Multiplayerre pedig nem lesz crack, mert a szerver tudja ellenőrizni a játék eredetét.

2020. okt. 20. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szinte az összes multiplayer játékra steam, epic games-esen van crack. Futottam bele olyan starwarsba ami csak multiplayer rádásul xbox és a crackel lehetett más tagok nélkül menni. Ami 2019 végén jelent meg. És igen is nem kevés 80000ft feletti játékot láttam ps4-re xboxra pc-re keveset. Halo5 =250$ The Idolmaster 2 =260$, dirt 3=300$, Resident Evil: Revelations=460$, Resident Evil 6=1300$, Krater –Victor Edition=10000$, Grid 2=188700$, Dying Light =386000$, Saints Row IV= 1 millió dollár! Na ezek drágábbak és van dvd kiadás ha tévedek akkor 2cd blueray vagy memóriakártya mint a psvita játékok voltak. De akkor is van gyűjtői kiadás, nekem csak egy ptom 13000ft-os játék kell és nem steamen mert nincs fent strore-ban csak dobozos. És épp emiatt nincs is végigjátszás a játékról. Nem vitatkozni akarok de sokmindent nem tudok, volt olyan pl a gta valamelyik verziójánál hogy a hivatalos gyártó adta ki a cracket de csak rövid ideig működött. Végül ingyenes lett. Filmnél is ami tetszik azt megveszem dvd-n vagy blueray-en, de letöltöm ingyen. Rengeteg bontatlan lemezem van. Pl a god of war megvan bontott és bontatlan-ban is csak a ps3-as god of var nincs bontatlanban.
2020. okt. 20. 06:41
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
De miért a legdrágább kiadásokat nézed amik tele vannak porfogó "vackokkal"? 13.000 Ft-ért persze, hogy nem fogsz ilyeneket találni, amik komplett fegyver/autó replikákak tartalmaznak. A 2019-ben megjelent Star Wars a Jedi Fallen Order volt, amiben 0 többjátékos tartalom van, mivel az csak egyjátékos sztorimódot tartalmaz. Olyan játék meg elég kevés van, amiből ne találnánk bármiféle végigjátszást. GTA játékok pedig soha nem voltak és nem is lesznek ingyenesek, főleg nem örökre. Az, hogy 1 hétig ingyen be lehetett szerezni az 5. részt, az nem egyenlő a végleges ingyenességgel. Ráadásul ott sem crackeltek semmit a készítők, a hivatalos eredeti játékot kaptad meg, nem holmi crackelt verziót.
2020. okt. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

"a gta valamelyik verziójánál hogy a hivatalos gyártó adta ki a cracket de csak rövid ideig működött."


Maradjunk annyiban hogy a kérdező azt sem tudja miről beszél...

2020. okt. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

1. Crack-el multiplayer mód NINCS.

2. Hivatalos gyártó crack-et nem ad ki.

3. Ha ingyen játék kell, akkor pl Epic Games-en vannak akciók. (a játék ára "EUR €0.00") De még Google Play-en is szoktak lenni.


Meg azt se tudod, mit beszélsz...

2020. okt. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"a gta valamelyik verziójánál hogy a hivatalos gyártó adta ki a cracket de csak rövid ideig működött"


Nem kevered véletlenül a trial verziót a crackel?

2020. okt. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

@11:24


Az Epic gamesen egy hétig ingyenesen be lehetett zsebelni a GTA V-öt. Arra gondolt. csak nem tudja mit beszél.

2020. okt. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Annyi igazság van, hogy azért pl ez a pénzvisszatérítős dolog, nem 100%ban korrekt, akkor inkább úgy lenne az értelme, hogy letöltheted, játszhatsz vele mondjuk egy órát vagy kettőt és utána lockolja magát addig amíg nem veszed meg.
2020. okt. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!