Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki le tudná írni, nekem,...

Valaki le tudná írni, nekem, a Minecraft telepítésének lépéseit és a játék igényeit?

Figyelt kérdés

Gondolok az igények alatt a gépigényére, szükséges programokra, külön a Java és a Bedrock editionnek.


Sajnálom, ha nagyon analfabétának tűnök, de az is vagyok. Köszönöm a válaszokat!



2020. okt. 25. 17:50
 1/8 anonim ***** válasza:
60%

Minecraft letöltési linkek:

[link]

[link]

Egyiket elég leszedni. TLaunchert telepíteni kell, a Shiginima Launcher egy egymagában rögtön futó exe fájl. Mindkettő crackelt verzió, így online szerverekre nem tudsz felmenni, de minden más korlátlan.

A gépigénye nem nagy, a minimum követelmény intel pentium/celeron és 2 giga RAM, de ennél jobb gépen és pl 4 giga RAM mellett sokkal jobban fut. 1.15-ös verzió óta már megköveteli minimum az OpenGL 2.0-t. Bár már a legrosszabb gépeken is ennél újabb van, de ha nincs 2.0, akkor max az 1.14-gyel tudsz játszani.

Ha elindítod a játékot, először lassan fog tölteni, mert akkor letölti a tartalmat, a könyvtárakat. A többi indításnál sokkal gyorsabb lesz.

A játék. Amikor az első világodat hozod létre, automatikusan az 'Új világ létrehozása' menüpontra visz. Ha túlélő világot indítasz, először kezdd könnyű vagy inkább békés fokozaton. A játék magától ad tutorial hinteket: W A S D irányítás, egérrel körbenézel, majd a feladatod, hogy kivágd az első fát. Az E betűvel kinyitod az inventory-t, ahol a zöld könyvre kattintva megtekintheted a crafting receptet, amiket idővel el tudsz sajátítani. 10 perced van menedéket építeni, mielőtt leszáll az éj.

Kreatívban végtelen erőforrásod van, szóval ha valami nagyot csinálsz, akkor ahhoz az a mód kell.

Hardcore módot nem ajánlom a kezdőknek.

Írd meg, hogy működött-e a letöltés és a beüzemelés! Jó játékot, sok szerencsét!

2020. okt. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%

*Ez a Shiginima launcher linkje.

[link]


De ha áldozni akarsz 7000 forintot, akkor [link] itt is telepíteni kell a programot.


A java-t pedig innen tudod leszedni:

[link]

a 64 biteset célszerű leszedni, de ha 32 bites a rendszered, akkor abból is az offline verziót

2020. okt. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A Bedrock hoz is kell Java?
2020. okt. 26. 09:51
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
A bedrockhoz (szerintem) nem kell, de arra nem tudok cracket, tehát annak csak próbaverzióját próbáltam ki én is egyszer. De rosszabb a grafikája és az illesztése, és rendesen le van butítva, úgyhogy én a PC (java edition) mellett állok.
2020. okt. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A Windows 10-re is Bedrock van, nem?
2020. okt. 26. 17:51
 6/8 anonim ***** válasza:
65%
Bedrock van Win10-re és az Anroidra is (pocket edition utódja), ugyanaz a bedrock edition
2020. okt. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm! 🙂
2020. okt. 26. 19:49
 8/8 anonim ***** válasza:
Ugyanaz a válaszoló voltam mindegyik, rohadtul köszönöm a lepontozást, hogy segíthettem egy részletes válasszal/útmutatóval a Kérdezőnek! Ilyen világban élünk mi!
2020. okt. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!