Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a játék címe?

Mi a játék címe?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy játék amit már rég keresek, de nem tudom a címét és sehogyan sem találom. Régen játszottam a demójával és csak annyira emlékszek, hogy felülnézetes (ha jól emlékszem lehetett forgatni a kamerát is, de nem biztos), egy szőke emberrel valami stonehenge szerű helyen kezdünk, és óriások között kellet átjutni egy facölöpös fallal körülvet faluba, ahol csatlakozhatott, hozzánk egy kopasz szakállas emberke (mi választottuk, hogy jön vagy nem, és bármikor hívhattuk, vagy küldhettük), a két karakter felszerelését lehetett cserélni egymás közt. Ezután kaptunk több küldetést, de én nem tudtam teljesíteni őket. Az egyik a hegyekben kellet valami unikornis után menni (de lehet kecske volt), a másik a mocsárban kellet harcolni talán egy boszorkánnyal, de mindkét helyen meghaltam.

Sajnos csak ennyire emlékszem, és ezeknek nem minden részlet biztos. De ha esetleg valakinek ebből beugrott volna valami, annak örülnék.

Válaszokat előre is köszönöm.



#stratégia #RPG #felülnézet #mi a játék címe #szőke karakter
2020. okt. 26. 08:54
 1/4 anonim ***** válasza:
2020. okt. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nem, de hasonló, csak abban nem lehetett karaktert készíteni. Viszont volt lehetőség le gugolni/hasalni, azt már nem tudom, hogy a hud-on volt rá parancs, vagy egérrel, de volt. Kúszva kellet el menni az óriások előtt. (demóban).
2020. okt. 26. 14:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Tipp:


Evil Islands: Curse of the Lost Soul (2000).

https://www.youtube.com/watch?v=bmoM-iO9SzM

2020. okt. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen ez volt az, hihetetlen, hogy mennyit kerestem és meg van.

Nagyon szépen köszönöm.

2020. okt. 26. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!