Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Resident Evil-höz hasonló...

Resident Evil-höz hasonló játékokat tudtok xbox one s-re?

Figyelt kérdés

Nagyon várjuk már a Resident Evil 8-at. A 7-et, és a 2 remake-et kijátszottuk, úgy tudom ezek a legjobbak, nem tudom milyenek a többi részek. De most hogy befejeztük a remake-et, így nincs mivel játszani :D Valami hasonlót keresnénk, ami horror, de mégsem annyira, kell hozzá logika, ugyanígy mennek a feladatok, a grafika és a megtervezés is hasonló, stb... De valami olyan kellene ami tényleg nem gagyi, hanem rendesen meg van csinálva, ki van minden részlet dolgozva, és nem dögunalmas. Tudtok ajánlani valami hasonlót? Légyszi amit ajánlotok írjátok le hogy mennyiben hasonlít, és mik a tapasztalatok vele.

Számomra a RE 7 piszok jó volt, egy percig sem lehetett unatkozni rajta, és az tetszett benne a legjobban, hogy nem csak zombik voltak, meg bossfight-ok, mint a remake-ben, hanem különféle szörnyek meg ilyenek. Imádtam, remélem a RE 8 is hasonló lesz.



2020. okt. 29. 23:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Blair Witch
2020. okt. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Evil Within 1-2
2020. dec. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!