Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA Onlineban hogy lehet...

GTA Onlineban hogy lehet elkerülni a bant, ha nem én vagyok a modder, csak "elszenvedem" a dolgot?

Figyelt kérdés

Én nem vagyok modder, nincs is meg hozzá az informatikai tudásom hogy ilyesmit csináljak, síkhülye vagyok a géphez, csak játszani tudok rajta.

Viszont időnként összefutok modderekkel, általában a gyakoribb az irritálóbb fajta, aki sebezhetetlen, vagy teleportál, vagy felrobbant engem, kidob a kocsiból ilyesmi, ezeket szoktam is jelenteni amúgy ha rájövök melyik az.

Viszont néha vannak jó fej modderek, akik megdobnak némi apróval, ami valljuk be jó dolog és nem lenne gond ha az ember nem kapna érte büntetést. Viszont sok helyen olvastam hogy többen azért is kaptak kitiltást, mert elfogadták a pénzt amit rájuk raktak. Na most én nem akarnám ezt (nem is az zavarna hogy egy hétig-hónapig nem játszhatok, hanem hogy nullázna mindent mikor 3 éve rakom bele a millió játékórát az Onlineba). Hogy lehet elkerülni hogy bannoljanak ha amúgy nem én vagyok a modder?

Egyáltalán hogy jönnek erre rá? Sokmillió ember játszik naponta, csalóból is van több ezer szerintem egy nap, hogy szűrik azt hogy ki kapott pl. extra félmillió dollárt? Meg oké akkor vonják le, de azt miért tiltják ki meg resetelik aki csak elszenvedi a dolgot? És ha nem is kérte? Én se kértem soha csak rámdobta valaki egyszer-egyszer.



2020. nov. 2. 23:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Azt láttad itt az oldal tetején, hogy rockstar ügyfélszolgálat?
2020. nov. 3. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Be lehet jelenteni a Rockstarnak hogy jogosulatlanul jutottál hozzá. Nyilván a shark cardok miatt hepciálnak erre annyira, mert ha valaki ingyen jut hozzá, amit amúgy ők pénzért árulnak, azzal őket valahol anyagi kár éri. Értékteleníti a szolgáltatásukat.


Arra meg elég írni egy egyszerű móricka szintű algoritmust hogy figyelje, hogy valaki rövid idő alatt irreálisan sok játékbeli pénzhez jut.

2020. nov. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Mondjuk ez a Shark Card a vicc kategória netovábbja. Egyrészt egyszer már megvettem a játékot, akkor sem kevés pénzért, mégis hányszor kéne még fizetnem érte?

Másrészt meg durva hogy még az "alap" áron felül is fizettetni akarnak valamiért ami olyan elképesztő módon hibás hogy arra szavak nincsenek. Talán előbb oldják meg hogy ne akadjak fenn minden második betöltésnél végtelen loadingba, ne 10 perc legyen mire be tudok lépni, ne legyen minden másnap gta.exe működése leállt típusú összeomlás, meg hasonló nyalánkságok, aztán majd talán lesz is aki elgondolkodik rajta hogy még az alap áron felül is fizet azért hogy játszhasson. Egy ilyen hulladék szolgáltatásnál akkor se merülne fel hogy 10 Ft-ot is fizessek pluszba ha amúgy milliárdos lennék. Max nem játszok többet.

2020. nov. 5. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!