Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » World of Tanks hogyan fejlessz...

World of Tanks hogyan fejlesszem ki?

Figyelt kérdés
A SU 76M et akarom kifejleszteni megvan rá a 3900 ezüst csillagom de nem engedi az osztálytársam azt mondja ki tudom fejleszteni úgy is hogy az elözö tankon nincs kifejlesztve egy nem szükséges modul csak akkor nem tudnám ha egy fontosabb modul nincs kifejlesztve pl a lánctalp vagy a torony

2020. nov. 5. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha rákattintasz az előtte lévő harckocsira, ahol a kifejlesztendő modulokat látod, akkor látni fogod azt is, hogy melyik modul van összekötve a következő harckocsi képével. Na azt az egye modult kell kifejleszened, hogy továbbmehess.

Bocsánat, ennél érthetőbben nem tudom elmagyarázni, elég régen játszottam már ezzel a játékkal.

2020. nov. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sikerült?
2020. nov. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja
2020. nov. 27. 11:41
 4/4 A kérdező kommentje:
Kuvára nem érte meg xd
2020. nov. 27. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!