Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem indul el a rocket...

Miért nem indul el a rocket league?

Figyelt kérdés

Valamiért nem kapcsolódik a szervezet ezt írja ki

You are nőt connected tó epic online services tó restart the game to use online features.


Hiába indítom újra mindig ezt dobja fel.



2020. nov. 9. 17:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Fel van rakva és el van indítva az Epic launcher?
2020. nov. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen
2020. nov. 9. 17:21
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez esetben sajna nem tudok segíteni, én Steames vagyok, nincs Epic-em, csak a hibaüzenetből úgy tűnt, mintha ez lenne a baj. Esetleg nincs offline módban az Epic?
2020. nov. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nincs 😕
2020. nov. 9. 17:26
 5/8 anonim ***** válasza:

Nézegettem Googleban, egy szeptember végi cikk szól egy ilyen hibáról. Nem a felhasználó hibája, hanem a játéké (vagy a szerveré). Lehet, hogy később jó lesz.


Amúgy meg csak a szokásos dolgokat javasolják: internet ellenőrzése, játék újratelepítése.

2020. nov. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Öcsémnek megy a számítógépén. Magamnak akartam még laptopra telepíteni és saját fiókot csinalni, de nem jó valamiért
2020. nov. 9. 17:34
 7/8 anonim ***** válasza:
Tűzfal beállításaiban rakd a játékot kivételek közé. De meg is szokta kérdezni a Windows első indításkor, hogy engedélyezed-e, hogy a tűzfal ne fogja meg.
2020. nov. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sikerült végre köszönöm a válaszokat
2020. nov. 9. 21:30

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!