Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért ennyire hatástalan CSGO...

Miért ennyire hatástalan CSGO -ban a VAC? Szinte játszhatatlan Casual módban.

Figyelt kérdés
Pár hónapja tudok csak vele játszani. A teljesítményt inkább nem is firtatnám. Ami zavaróbb, hogy Deathmatch -en kívül ha non prime -os vagyok, akkor esélytelen XP -t szerezni, mert szinte minden meccset lecsalnak. Tegnap is gondoltam hanyagolom picit a DM -et, megyek Casual -ban, és olyan, mintha HvH szerón lettem volna. Értem én, hogy a VAC csak az ismert kódokat tudja a memóriából felismerni, és mindig kiadnak újabbnál újabb csalásokat, de akkor nem valódi adminokra kellene a költségeket fordítani? Tehát két eset van, amikor fel akarok csatlakozni egy szeróra. Az egyik, hogy nem talál olyan szerót az én latency tartományomban, ahol vannak aktív játékosok, így létrehoz egyet ahol botok vannak csak rajtam kívül. A másik eset, ahol vannak játékosok is. Na most, tudom hogy őrültségnek hangzik, de ha a Valve felvenne munkásokat ilyen célra, hogy adminkodjanak, akkor nem attól függne a játék, hogy ki akarják-e szavazni a játékosok a csalókat, vagy sem. Tehát lehetne spectator módban minimum egy de inkább kettő admin, hogy mindkét csapatot figyelhessék. Ahogyan egy játékost csatlakoztat egy random szeróra, úgy egy éppen szabad admint is hozzácsatolna. Simán meglehetne oldani, csak gondolom rengeteg valódi embert igényelne, ráadásul hozzáértőt, nem kis vérpistikéket, hanem akik tényleg az OW demókat is tudják elemezni. Ja és admin jelenlétében nem tudnának csak úgy kiszavazni senkit, pusztán mert a lista élén van, és mert jól tud játszani, hanem azt is egy admin jóváhagyásával lehetne. Persze itt olyan esetekben működne a kick, mint az afkolás, a csapattárs sebzés, trágárkodás, sok fölösleges duma, egyértelmű csalásért pedig instant ban. Ha pedig nem egyértelmű, de kétséges, akkor az ilyen admin max csak 24 órára adhat bant, és az továbbítódik OW elemzők kezébe. Milyen szép is lenne...

2020. nov. 9. 22:55
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
Ezért kell a fizetős részt használni, nem tudom mennyi most de max 10 euro, annyit meg megér, én közeledek a 600 órához játékidőben, és enyi idő alatt 3 csalót láttam mindössze, tudom biztosra, mert report után tiltom őket steamen is, szóval a tiltott embereknél meg tudo nézni őket, és ott mindháromnál a kis piros felirat is :)
2020. nov. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarsz erőlködni azon, hogy elérd a Prime szintet (úgy rémlik, régen a 20+ szintnél lehetett bekapcsolni), akkor fizetned kell. Egészen más minőségi szint a 10 éves vérpistikék után, akik soha nem fognak fizetni érte, meg az ingyenes státusz miatt csalás után is visszaregisztrálnak. Ha ezen túlküzdöd magad, utána már a normálisabbak szintje jön. Aki megvásárolgatja a skineket meg a játékot is megvette évekkel ezelőtt, nem fogja a csalások miatt kockáztatni az eredményét meg az értékeit sem.


"ha a Valve felvenne munkásokat ilyen célra"

Napi átlag 500-700 ezer játékos mellé lehetetlen élő emberi moderációt bevetni. És akkor még nem volt szó a "szaktudásról".

2020. nov. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
21. szintet kell most elérni a prime -hoz, ez nem lesz gond. 16 -os szinten vagyok, úgy, hogy valamikor nyár közepe felé kezdtem, és mikor van heti bónusz, nagyon gyorsan haladok felfelé Deathmatch szerókon, nem ritka, hogy top1 vagyok meccs végén (emiatt számtalanszor kiszavaztak, ez is nagyon unfair, és akkor ki tudja hányan reportoltak még, amikről nem tudok). Persze itt könnyű, mert ha van is csaló, akkor sem folyton vele találkozol, és nem bukod el instant a kört, tudsz folyamatosan fregelni, nem kell perceket várni a kör végére. Tehát csaló ugyanúgy van ott is, csak azzal a különbséggel, hogy ott lehet ezek mellett is sikerélményed. Szóval csak remélni merem, ha elérem a 21. szintet, akkor prime mellett kevesebb lesz a csaló. Itt mondjuk nem világos, hogy csak mm -ben érvényes ez, hogy elősdleges játékosokat kapok, vagy Casualban is?
2020. nov. 10. 20:46
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazából csak az bosszant, amikor a nagyon banális eseteket nem tudja megfogni a VAC. Értem én, hogy ugyanazt a cheatet többféle módon le tudja valaki kódolni, hogy ne legyen detektálható, de mikor földet nézi, és látod hogy megállás nélkül pörög, de egy képkocka erejéig fejre ránt, amikor kell, akkor azt nem értem, hogy melyik mesterséges intelligencia nem tudja felismerni. Vagy ha a WH -t nem is, de az aimot/aimlockot igazán detektálhatná. Olyan is előfordul, hogy csal a gyerek, ilyenkor szokás szerint kiállok specbe és őt lesem, mégse ne reportoljam, ha valóban profi. Ilyenkor az a vicc, hogy képes kör-kör után meghalni, mintha látná hogy őt lesem, nyilván kijrja chatben hogy átálltam specbe. Meg olyat is csinál, hogy akkor már nem aimozik, de az aimlockot úgy felejti, és oldalaz az enemy előtt, ráránt, lockol a fejére, de hagyja magát meghalni. Ezek is olyan precíz emberfeletti mozdulatok, hogy az AI érzékelhetné. Kell egy tolerancia faktor, hogy mi az, amire ember képes, a fölött már ban. És itt nem arra gondolok, hogy az afkolókat egymás után egy golyóval ellövöd, és akkor úgy detektálná hogy te túl jól lősz, meg csalsz. Hanem a tipikus 1 fps -n belüli fejre rántást pl. tudhatná, hogy lehetetlen emberileg kivitelezni, mert csakvan egy folyamatos mozgás, akármilyen sensy-vel játszol. De kár is a szóért, ilyen egyhamar nem lesz. Tehát az lenne jó, ha nem az ismert kódok után kutatna, hanem a viselkedést szűrné. És bár WH -nál nem működne (mert ugye az lehet megérzés is egymás után), de az aimot kiszűrhetné.
2020. nov. 10. 20:57
 5/5 anonim ***** válasza:
50%

Prime csak az MM-re érvényes.


Trust factor is nagyon fontos. Én magas TF-el, Primeal, magas rangban játszok, itt nagyon ritka a tényleges csaló. (persze itt hasonlóak hozzám a játékosok, magas Steam szint, sok játék, régi account, veterán coin, több ezer óra, stb.)

2020. nov. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!