Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Kezdő lol közösség van valahol?

Kezdő lol közösség van valahol?

Figyelt kérdés

Vagy van aki játszana velem? Tök rosszul érzem magam, mindíg pro játékosokkal dob össze (vagy legalább jobbakkal mint én), én vagyok a legrosszabb, így mindíg engem szidnak és úgy érzem miattam (is) veszítünk. Gondoltam talán hozzám hasonló kezdőkkel jobban menne és tudnánk egymásnak segíteni. 🥺

Köszi a választ!



2020. nov. 13. 18:24
1 2
 1/11 anonim válasza:
70%
Én már például nem lennék jó neked, de van pár barátom akik kisebb szintuek, és ha akarod megtudom mondani a nevüket
2020. nov. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire vagy kezdő? Az alapokra már ráéreztél?
2020. nov. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
56%
Szia. Én már régebb óta játszok, és én videókból tanultam meg lolozni. pl a LoL Analyst csatorna töléletes kezdő praktikák bemutatására mint a wardolás, kite, lane manegment... Ha szeretnél magyar nyelvű tanácsokat kapni írj privátban :)
2020. nov. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Eragon176 válasza:
56%
Szia! Én is kezdő vagyok, így ha van DC-d és esetleg privátban meg is adod, akkor játszhatunk együtt (25ös az accom, de sose voltam magasabb 30nál és elég kezdő vagyok). Btw ha tudok neked újat mutatni/mondani szívesen segítek is és ajánlom KissAdamAK videóit és streamjeit.
2020. nov. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Régebben tényleg AK videói voltak a legjobbak,de már van jobb is nála. TechnovikingTV -nél nincs jobb.
2020. nov. 19. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
56%
Szia én is szívesen játszanék veled
2020. nov. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
68%
Hello! Én is csatlakoznék. Support karakterrel szeretek lenni. De kellenének ehhez társak is.Kalmopyrin77 néven futok a játékban. Az alapokat ismerem. 2-3 karakterrel egész ügyes vagyok.
2020. nov. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Aki akar engem is felvehet.

Privátba szivesen leírom a nevem

2020. nov. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hali! Bocsi hogy ilyen későn válaszolok, remélem még aktuálisak az ajánlatok! :D
2020. dec. 3. 13:50
 10/11 A kérdező kommentje:
Egyébként köszi a segítséget!
2020. dec. 3. 13:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!