Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hearthstone kérdés: melyik...

Hearthstone kérdés: melyik lapot kellene craftolnom ezek közül?

Figyelt kérdés

Lady Liadrin

Turalyon, the Tenured

High Abbess Alura

Murgur Murgurgle

Sir Finley

Making Mummies



2020. nov. 16. 14:24
 1/2 anonim ***** válasza:

pfuu, hát ez attól is függ, hogy neked milyen a játék stílusod.

Sir Finley-t és Abbess-t nem ajánlanám, nem rossz lapok, de jobbakat is lehetne craftolnod az ő árukból.

Turalyon-nal még nem játszottam, de az ő képessége csak akkor müködik ha ő támad, tehát könnyen kijátszható, gyorsan legyőzhető.

Murgur-t szerettem, erős is, de inkább low cost paklikhoz jó.

Liadrin-nel sem játszottam még, ám segítségével láttam már teljes meccseket megfordítani.

Making Mumies pedig szerintem egy marha erős lap tud lenni, de akkor ezen lap köré kéne majd felhúzni egy paklit.

amit én ajánlanák az utcsó három, de ez igazából azon múlik, hogy te mikkel játszol.

2020. nov. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Végre találtam egy HS-játékost *-*

Mondasz valamit. Leginkább Sir Finley-re hajaztam, mert "milyen fun már egy jobb hero powerrel tolni", ám ahogy mondtad Liadrin könnyen megfordíthatja a játékot, úgyhogy inkább azt fogom kicraftolni. Eddig még sosem jutottam túl a gold rangon :c

2020. nov. 16. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!