Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tegyek le a kontrollerről,...

Tegyek le a kontrollerről, vagy van ennek értelme, hogy tovább fejlődjek ?

Figyelt kérdés
Körülbelül 2 éve játszom kontrollerrel PS en. Előtte PC-n toltam, már gyerekkorom óta. Teljes mértékben FPS es játékos vagyok. De valahogy mai napig kényelmetlenül érzem magam sokszor az egész kontrollerrel való játszást. Végig próbálgattam a leg kisebb érzékenységtől a magasabbik és mind egyikben úgy érzem kompromisszumot kell kötnöm a játékban. Az alacsony érzékenységen pontosabban célzok de mire megfordulok 180 fokban addigra már rég le is lőnek illetve elég lomha a mozgás. Magas érzékenységen fordítva, nagyon oda kell figyelnem a célzásra, de ez még jobban be jön mint az alacsony. A legnagyobb problémám az mikor megbolondul az AIM ASSIST két célpont közt. Ki kapcsolva is megpróbáltam, katasztrófa a célzás. Ki próbáltam még a magasító joystick sapkákat is, de az is elég kompromisszummot ad. Nem tudom mitévő legyek, de már egyre jobban kezd elegem lenni ebből a kontroller FPS ből, hogy szinte nagymértékben csak szopás az egér billentyű ellen. Pro játékosokat akik ezzel játszanak szinte csak olyanokat láttam akik kontrolleren nőttek fel, és inkább csak egér billentyűre mennek át mint arról kontrollerre. Napi 4-5 órát gyakorlok, de egyszerűen nem érzem, hogy tovább tudnék fejlődni a 2,5 ös KD nál. Egyébként még Pro kontrollerem is van, plussz gombokkal, de sokszor nem érzem az előnyét ennek sem.

2020. nov. 17. 00:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
semmi más nem érdekel az fps-n kívül? annyi jó játék van konzolra, amihez sokkal kényelmesebb a kontroller mint a bill+egér
2020. nov. 17. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szeretem a kihívásokat, elösször story jatekokkal kezdtem, mint God of War, Mafiák, Far Cry, Hitman. Mindet trofeat megcsinaltam amit csak lehetett bennük. Utánna jött az Apex majd a Warzone és eldöntöttem, hogy rátérek itt is az FPS re. Szóval csak ezért vagyok elképedve, mert tudom jól mit lehet kihozni egér billentyüből és a kontrollerrben eddig nem nagyon látom ezt potenciált
2020. nov. 17. 02:34
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés, hogy MELYIK játékban van 2,5-ös K/D arányod, mert pl. Call of Duty Modern Warfare-ben az extrém magasnak számít.

Az ellenfeleid 99,5%-a úgyis kontrollerrel fogja tolni, messze nem olyan nagy az egeresek aránya, mint ahogy azt sokan képzelik.

2020. nov. 17. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Apexet regebb ota jatszom ott 3.0 körül mozog. Warzone ban 1.20 korül vagyok. Igy a ketto atlagaban 2.5 öt irtam. A gondom csak az, hogy nehezen tudok fejlodni a kontrller hasznalataban.
2020. nov. 17. 10:40
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

szerintem túltolod ezt az egészet

napi 4-5 óra gyakorlás

tényleg van ennek értelme? ebből akarsz esetleg megélni?

2020. nov. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ez az egyik bevételi forrásom
2020. nov. 17. 16:56
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
ja akkor az más. akkor passz. ahogy érzed. azt használd amelyik platform jobban kézreáll
2020. nov. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
31%
FPS-t bűn kontrollerrel játszani, az nem arra van kitalálva. Mega Man meg ilyesmikhez jó a kontroller, MK, stb.
2020. nov. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak nem te vagy VR Pisti. Pisti, mondom, hogy hagyjad, nem vagy jó ebben :D
2020. nov. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én is megértem Pistit 😄
2020. nov. 17. 20:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!