Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Gépigény.hu mennyire pontos?

A Gépigény.hu mennyire pontos?

Figyelt kérdés

Néha megszoktam nézni a Gépigény.hu-n, hogy egy játék hogyan futna a konfigomon, viszont nem vagyok benne biztos, hogy jó eredményt mutat mindíg.


Pl.: Az AC Odyssey-hez 720p, max grafikán 45fps-t jósol, viszont

az AC Valhallához meg 2160p max grafikán mond 35-öt?

Ez reális?


Tényleg ennyivel jobban optimalizát a valhalla?

Vagy csak a gépigény.hu a sz@r?



2020. nov. 17. 11:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezek az oldalak nem megbízhatóak. próbáltam ilyeneket egyik játékhoz kimondottan azt írta hogy el sem fut az én gépemen, a valóságban meg 60 fps el hasít maxon
2020. nov. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem pontos annyira.

Sot maga a játék hivatalos oldalan levo gepigeny is csak iranyado.

2020. nov. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nincs egységesítve, mit jelentsen a minimum gépigény.

Vannak cégek, ahol azt jelenti, bejön a menü, igaz 5-10 fps-sel szaggatsz az éterben, de héj, elindult, hol itt a gond? Vannak ahol a mimimum azt jelenti hogy élvezhető 30-40 fps-sel biztosan menni fog kis grafikán.

Illetve nincs minden egyes processzorral, videokártyával kipróbálva a játék, ezért ahogy írták, ez inkább csak ajánlás.

2020. nov. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Na most akkor jó lenne tudni, hogy a minimum mit jelent az AC-k esetében. Mert nekem nincs semmi bajom a 30fps-sel, HA azt fixen tartja (vagy legalábbis lejjebb nem megy)
2020. nov. 17. 12:43
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Jobban teszed, ha youtubeon nézel egy tesztet a te konfigoddal vagy hasonlóval.
2020. nov. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van :)
2020. nov. 17. 15:59
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

AC esetében se mindegy hol, milyen körülmények közt.

Ott volt pl a Witcher 3 a régi gépemen, szörnyölés közben vígan fix 60fps, bementem Novigradba, puff 20-30 fps a sok NPC miatt.

2020. nov. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!