Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A PS4 es játèkokat megcsináljá...

A PS4 es játèkokat megcsinálják ps5re?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy amik most vannak(God of war,Assassin's Creed stb) azokat megcsinálják külön ps5 re is?

Nyilván sok játèk van rá de nem tudom, hogy most mennyi lesz elérhető ps5 re.


2020. nov. 17. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Van amelyik játék kap next-gen frissítést, ami esetleg hordozhat nagyobb felbontás, nagyobb textúra, több fps lehetőséget. De a legtöbb PS4 játék alapból játszható lesz ugyanolyan minőséggel, mint amilyen PS4-en is.


Van egy lista, amin le van írva minden PS4 játék amiben előfordulhatnak hibák és nem 100%-ban kompatibilisek a PS5-el. a PS5 BC fülnél kell a BOOTABLE opciót választani és akkor kilistázza a jelenleg "hibás" játékokat.


[link]

2020. nov. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Úgy èrtem, hogy külön CD-t csinálnak minden játèkból ugyan úgy?

Hülye kérdés de remélem érted.

Èn nem a kompatibilitásról beszélek hanem, hogy rendes cd s változatban megcsinálják e

2020. nov. 17. 21:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Külön lemezes verziót szerintem maximum az új játékok kapnak, amik megjelennek mindkét konzolra. Ami még a PS5 megjelenése előtt jött ahhoz nem hiszem, hogy készítenek külön PS5-ös változatot, hiszen a PS4 lemezét ugyanúgy lejátssza. Maximum a lemez betevésekor letölti a Next-Gen frissítést hozzá, ha van az adott játékhoz.
2020. nov. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szóval külön meg kell venni PS4 re ès úgy lehet csak játszani?

Azért csinalhatnanak külön lemezeset

2020. nov. 18. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!