Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Kinek tetszik még a Genshin...

Kinek tetszik még a Genshin Impact?

Figyelt kérdés

Bennszülött Bálna videója alapján kipróbáltam es valami hihetetlen zseni a cucc, tök ingyen.


Hasonlókat ismertek még?



2020. nov. 18. 08:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is tetszik. Viszont sajnos nem igazán van több ilyen gyöngyszem. Hasonlóak vannak, de azok minőségileg...
2020. nov. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Miért kéne más hasonló, ha itt van ez?

Az utóbbi évek legjobb anime stílusú játéka, ebben a kategóriában ráadásul a legszabadabb openworld élményt is kínálja gyönyörű waifu lány karakterek társaságában, kellemes történettel, kidolgozott elementális sebzéseken alapuló harcrendszerrel. Mobiljátékos szemmel nézve pedig minden tekintetben a csúcsot képviseli jelenleg, legyen szó grafikáról, szabadságról vagy játékélményről.

Én mondjuk PCn játszom, az irányítás Egér+billrntyűzeten a legélvezetesebb számomra és a grafikát is jobban ki lehet élvezni nagy képernyőn.


Ha telefonon játszol és szereted a nagyobb kihívást jelentő játékokat, akkor ajánlom a Pascal's Wager című remekművet is, ami egy Dark Souls stílusú Dark Fantasy Akcio RPG, elég komoly nehézségi szinttel, sötét gótikus hangulattal. Benszülött Bálna erről is készített ajánló videót:

[link]


[link]


Fizetős ugyan, de ennyi pénzt simán megér. DLCvel együtt 30 órát is simán bele lehet tenni normal fokozaton, aztán pedig ott a nehezített New Game+ játékmód.

2020. nov. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én is PC-n játszom egyébként hasonló okok miatt.


A Pascal's Wagerrel szemezek egy ideje, csak nem tudom érintőn mennyire jó az irányítása, és jól futtatná-e a telefonom, ami egy Samsung Galaxy A5 (2017)?

2020. nov. 18. 20:20
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha a Genshin Impat fut minimum grafikán a telefonodon. (Még ha picit akadozva is), akkor a Pascal's Wager mediumon elfutna akadás mentesen. Erőforrás igényben kb ilyen mértékű a különbség a két játék között.

Viszont 5"os méretű kijelzőn felejtős szerintem is. :) Én 6,9"os telefonon játszottam végig, azon egész élvezhető volt érintőképernyős vezérléssel is.

Szerintem 6,4" felett már kellően élvezetes és elég neki egy 50ezer Ftos kategóriájú telefon is(pl: Xiaomi Redmi 9), hogy élvezhető sebességgel fusson High grafikán is.

2020. nov. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
nagyon bejövős, és addiktív
2020. nov. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!