Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért kapcsol ki random a ps4...

Miért kapcsol ki random a ps4 kontroller?

Figyelt kérdés

Játszok, és közbe kiirja hogy dualshock 4 lecsatlakozva.


Ha meg bluetooton játszok akkor, azt irogatja ki hogy nincs megfelelő headset, headset lekapcsolodva, amikor benne sincs a headset, hanem a tvn hallgatom.


Megnéztem a YouTube os megoldásokat, ugyanis nem egyedi ez, rákerestem hogy ps4 controller randomly disconnects, stb..


Szóval reseteltem a joyt, kicseréltem minden kábelt, kipucoltam a gépet és a joyt is, de eredmény ugyan az.



2020. nov. 18. 20:21
 1/5 Kedves Vezető ***** válasza:

Nekem egy eleve vezetékes joy oldotta meg ezt a problémát.

Ezek az 1000ftos USB kábelek igazából annyit is érnek, telefont tölteni oké ha meg meg törik is, de ha mondjuk játék közben törik meg az a vékony drót ami ezekbe van, fogja és lecsatlakoztatja a kontrollert.


A headset es hiba is akkor van ha töltöd ilyen mezei usb kábellel a joyt, és játszol közbe.


Egy vezetékes Joyba azért nem sporolják úgy ki az anyagot.

2020. nov. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem akkor csinálta ezt, mikor tönkrement az akkumulátor, még akkor is disconnect-elt, mikor vezetékkel volt csatlakoztatva.
2020. nov. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát, akkor vennem kell egy új kontrollert. Kár hogy nem olyan mint az xbox360 kontroller, hogy cserélhető akkuelemmel ment. Köszönöm a válaszokat! :)
2020. nov. 19. 15:04
 4/5 anonim ***** válasza:

#3: 5-10 euróért vehetsz másik akkumulátort:

[link]

Kicserélni kb. 10 perc:

https://www.youtube.com/watch?v=OFBDYIH2xXg

2020. nov. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Már megtettem, köszönöm! :)

Most per pillanat jó, még nem akarom elkiabálni, mert full random ez a lecsatlakozósdi.

Mortal 11 nél kifejezetten "kellemes" egy online meccsen.

Most egy drágább usb kábellel használom, szóval nem Bluetooth on, mégis folyamatosan tölt.


Ez nem tudjátok miért van?

Szerintem nem tesz jót az akksinak hogy állandóan tölti, akkor is ha wired usb üzemmódba van. Elvileg ilyenkor az usbt kéne használnia, nem?

2020. nov. 21. 03:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!