Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Xbox játékok magyaritása?

Xbox játékok magyaritása?

Figyelt kérdés

Van sok játék ami tetszi de gyenge angolom miatt élvezhetetlen sajnos

Itt is vannak kiskapuk mint pc-n?

Vagy ami angol az az is marad?

Xbox one rol lenne szó

És van pár játék ami magyar ,csak azok pont nem kötnek le...

Néztem pár oldalt ahol össze szedték azokat amik magyarul vannak

De valahova az volt írva hogy magyarítva

Tehát ez nem eredeti..

A konzolra le lehet ezeket tölteni valahogy

Vagy ez van és kész?

Pl

Astroneer

Battlefield

Dayz

Fs 17

Planet coaster

Sniper elit 4

Köszi.:)



2020. nov. 22. 00:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Legálba nem lehet. Ha nagyon akarod, ki lehet csippeltetni a gépet és peogramozoi tehetséggel bele rakhatod a már feltört játékokba a magyarítást, de amúgy nem lehet😕😥
2020. nov. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A francba

Géphez nem akarok nyúlni,úgy tudom az se olcsó buli

De köszi szépen.

2020. nov. 22. 11:52
 3/3 anonim ***** válasza:
80%
Úgy tudom Xbox onet nem is lehet törni, de ha lehet is maximum az első generációs változatokat, és azoknál azokat amelyeken kb a legrégebbibb oprendszer fut, de mint írtam tudtommal törni se lehet őket. De ha lehetne se lennének hozzá magyarítások, mert konzolra nem szokott készülni, ha ennyire fontos, akkor pc-n kéne játszanod, de bonyolultabb hosszabb játékoknál, ott is évekig tart mire valaki lefordítja a játékokat. Egyébként mennyire rossz az angolod? Próbáld ki azt, hogy mindig kicsit bonyolultabb játékokkal játszol, és hidd el egy idő után mindent fogsz majd érteni, én is így tanultam meg angolul, ma már több száz órás rpgket végig játszok és értem őket, szóval minnél többet játszol annál jobban fog fejlődni az angolod bízz bennem :D.
2020. nov. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!