Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Blizzard Balance mennyi idő...

Blizzard Balance mennyi idő alatt érkezik meg?

Figyelt kérdés

Már 2 órája "Order Status Pending"... azt írja hogy 1-3 nap is lehet még megérkezik,de ezt csak miután megrendeltem utána tudtam meg... Diablo 3 Reaper of Soulst akartam megvenni de a master card-al volt valami hiba gondoltam akkor megpróbálom igy...de ez ez felháborító hogy ilyen sokat kelljen várakozzak egy tranzakcióra.


Akik már vettek azoknak mennyi időn belül érkezett meg?

van rá mód hogy lemondjam milött megérkezik? lehet megpróbálnám akkor másik kártyával.



2020. nov. 23. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nincs annyi pénz az egyenlegeden, vagy a banknál karbantartás van
2020. nov. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát ha ugyanazzal a kártyával akartad megvenni mint amivel feltöltötted a pénzt akkor ne csodálkozz, hogy ott se müködik. Lehet nem tudsz vele interneten fizetni, vagy nincs annyi pénz rajta.
2020. nov. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

szerintetek a Order Status Pending magyarul mit jelent?

ebből az látszik hogy vagy nem tudtok angolul vagy fogalmatok sincs hogy mihez szoltok hozzá, ment a piros kéz mindkettőtöknek,amugy 2 órával késöbb megérkezett.

2020. nov. 26. 17:31
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen és ugyanazt írja akkor ha nem fogadja el a kártyát te okoskodó f@sz.

Ne kérdezz ha ennyire tudod a választ. Jó szórakozást a játékhoz (adná az ég, hogy ez legyen az utolsó).

2020. nov. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!