Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Most népszerű mmorpg-k?

Most népszerű mmorpg-k?

Figyelt kérdés
Mi most az a játék ami megy a fiatalok körében?Ami régen a WOW,Metin,Muonline és társai voltak,amik nagyon pörögtek?

2020. nov. 23. 17:18
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Wow még mindig népszerű- igaz már jóval kevésbé-, de hasonló kategóriájú mmorpg-t nem tudok, szóval követem :)
2020. nov. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
A wow az időmilliomosoknak van.
2020. nov. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
23%

Hát most a Genshin Impact lett felkapva ami mmorpg

A wow, lol, valorant, csgo, fortnite, dota2, minecraft, call of duty meg az ilyen online játékokkal is sokan játszanak. Lányoknál még a sims sem esett ki a divatból :)

2020. nov. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%

#3-asnak:


A Genshin Impact mióta lett mmorpg?!?!?? xDD VAN lehetőség CO-OP/multira benne ez igaz, DE alapvetően Single player játék. Kérlek azért a szezont ne keverjük a fazonnal.


lol,dota meg MOBA és nem MMORPG. xD Azok közül amit írtál egyedül csak a WoW sorolható mmorpg-k közé. Sims mint mmorpg?!?!?!? Na arra befizetek. xD


MMORPG-k:


Tera


SoulWorker


Guild Wars 2


Blade and Souls


Star Wars: The Old Republic


Black Desert Online


A már említett WoW


Vindictus


Aion


Scarlet Blade(privát szervere van csak)



Ezek azok az MMORPG-k amik mai nap is "népszerúek".

2020. nov. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%
WoW már sokkal ekvésbé idöigényes mint a régi idökben
2020. nov. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%
#5 nem mondanám, régen heti 3-4 óra alatt megvolt a kötelező arena cap, raid hogy meglegyen a legjobb gear ez volt a serious content és utána ha akartál csinálhattál mást fókuszálhattál más karaktereidre vagy haverokkal valamit csináltatok. Most meg hetente lekell tolnod normal hc és mythic raidet mythic + okat a reforged system miatt és egy rakat artifact farmolást mert lemaradsz/ utobbi a holnap utáni kiegben is ugyan igy lessz.
2020. nov. 24. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
46%
Kieg majd kiderül milyen, kb 5 perce lettem 51, msot emgyek első terkora, de remélem kevésbé lesz grindelős mint BfA.
2020. nov. 24. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
31%
Az a fontos, hogy népszerű legyen, vagy az, hogy jó legyen?
2020. nov. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mindkettő,de szeretem ha nagy és aktív játékosközösség van.
2020. nov. 26. 10:49
 10/10 anonim ***** válasza:
#8 engem érdekelne a "jó" része a listádnak, hátha találok valamit ami leköt. :)
2020. nov. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!